Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt van vérzés?...

Vajúdás alatt van vérzés? Kell már akkor is betét, vagy csak szülés után fog kelleni? Olvastam már olyat is hogy vajúdás alatt bugyi nélkül volt a kismama, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mar akkor is volt ver, de nem sok.
2009. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tágulásos érzésnek hivják a vajuás alatti vérzst.

Nem szokták engedni a bugyit,többnyire csak egy hálóinget vehetsz fel.

Nekem nem kellett betét,egy kislepedőt cserélgettek alattam.

2009. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor megtörténik a beöntés,elmész a mosdóba,

10-15 percig ott vagy,utána le kell zuhanyozni.

Ezután már nem kell,hogy rajtad legyen a bugyi:)

Legalábbis nálam így volt.

Szülés után is,ha már elég erős vagy le kell zuhanyoznod,és

utána már a saját betétedet kell használnod.

2009. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 5 perces fájásokkal mentem be a kórházba, így ott vajúdtam, itthon semmi vérzés nem volt, a szülőszobán meg már úgyis bugyi nélkül kell feküdni (de ott sem emlékszem, hogy véreztem volna, csak a burokrepesztésnél, egy kicsit.


7 hós kislány anyukája

2009. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én csak azt nem értettem eddig hogy több helyről hallottam, hogy tényleg csak kórházi hálóinget viselhetsz, de járkálni meg elküldenek, ha nincs rajtad bugyi, akkor a váladék csak úgy folyik?
2009. ápr. 30. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adtak papir vattát a lábam közé,mikor engedtek sétálni,bár így elég érdekes volt,hisz tartanom kellett. :)
2009. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon is véreztem,mert nagyon gyorsan tágultam. 2 és negyed óra alatt szültem meg.

Rajtam sem volt bugyi,hiszen a dokik sűrűn nézik,hogy mennyire tágultál már.

2009. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Náluk saját hálóing volt saját betéttel. A bugyit csak a szülőszobán kellett levenni. Nekem vajúdás közbe is volt kevés vér meg folyt a magzatvíz. Bugyi nélkül érdekes lett volna.
2009. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csak vérzés van. Nekem kb. 3-4 óra alatt folyt el teljesen a magzatvizem. Amiatt sem árthat 1-2 betétet magaddal vinni.
2009. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem haza küldtek tágulni, majd amikor 5 percesekkel mentem vissza akkor voltak hajlandóak felvenni az osztályra!

Nekem elég közepes mensi jellegű vérzésem volt a tágulás alatt, de nem nagyon érdekelte az orvosokat, a fogadott orvosomat tájékoztattam, de azt mondta, amig nem telefonálnak neki addig nem tehet semmit.

De 3 nap után elfojt a magzatvízem és a doki a hívás után fél óra múlva ott volt mellettem a szülőszobában és 2 óra 20 perc alatt megszültem a kislányomat!!

Boldog babavárást kíván 11,5 hónapos anyuka!

Könnyű szülést!!!

2009. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!