Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt van rajtatok bugyi?

Vajúdás alatt van rajtatok bugyi?

Figyelt kérdés
Jól gondolom, hogy teljesen felesleges, mert úgyis sokszor vizsgálgatnak szülésznő, orvos...
2011. márc. 7. 11:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem volt, felesleges.
2011. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés tetszik. :)

Én azért raktam be a szülőszobai csomagba 1 db eldobhatós bugyit, ha szivárog még a magzatvíz, legyen, ami tartja a betétet, legfeljebb nem kell, de helyet nem foglal.

De a körülmények hozzák a helyzetet, majd meglátjuk, mi lesz. Nekem még kb. 3 hetem van. :)

2011. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem volt, 10 percenként cseréltek alattam lepedőt is, így szerintem 100 bugyi is kevés lett volna a 18 órában.. ugyanis én véreztem is elég rendesen vajúdás alatt, tágulási vérzés azt mondták.Jó lett volna nem ott szembesülni vele, én nem tudtam, hogy vajúdás közben így vérzik az ember pedig aztán mindent elolvastam a szülésről a 9 hónap alatt.
2011. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az első, hogy levetetik a bugyit. Az eldobható bugyi majd szülés utánra kell, bár én akkor is a Tena hálós bugyijára esküszöm, nem ezekre a vacak és méregdrága eldobhatós bugyi pakkokra...


De nyugi, majd a szülésznő úgyis elirányít :) Nekem pl. egy marék papírvattát nyomtak a combom közé, amikor járkálni kellett, amikor meg az ágyon feküdtem, amennyire emlékszem, nem volt semmi.

2011. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el eszedbe sem fog jutni a bugyi, sőt zavarna is, mint minden más ami rajtad van. én például, ha lehetett volna még a hálóinget is levettem volna, mert nagyon zavart, de tudod mit, kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bajod, mármint a bugyid :-)))
2011. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

off

16.07

Én szinte semmit nem véreztem egész szülés alatt, szinte csak a bébi volt maszatos.

2011. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Jó neked, én végig éreztem hogy fájás után valami ömlik belölem, jött a szülésznő és mindig kicserélte a lepedőt akkor láttam,hogy az vér..és rengeteg volt:( Mondjuk nem is két órát voltam utána megfigyelve.De cserébe a hat hét alatt alig volt vérzés szerencsére.
2011. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon macerás lett volna a sok vizsgálat miatt.
2011. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem volt bugyi vajudás alatt sem,és szülés után sem.Vattát kaptam a lábam közé.Kész művészet,bugyi nélkül vattát tartanod a lábad között,és közben rendezd a babád.
2011. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szivárgott a magzatvíz, meg vér is, úgyhogy kaptam betétet a szülésznőmtől, az meg nem maradt csak úgy ott, úgyhogy rajtam volt eldobható bugyi.
2011. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!