Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvosnál fogok...

Ügyeletes orvosnál fogok szülni. Gáz, ha nem fizetek a szülésért?

Figyelt kérdés
Van nőgyógyászom, de nála nem lehet szülni. Nem szeretnék fogadott orvoshoz járni, mert minden egyes terhesgondozáson 10-12 ezret kell fizetni, amit én sokallok. Szóval van itt olyan aki ügyeletesnél szült és nem fizetett?
2009. dec. 10. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem adtunk semmit, pedig megérdemelte volna, mert nagyon jó ellátásban részesültem. De sajnos 60ezres lakáshitel mellett nem nagyon tud az ember fizetni a dokinak. Így is sok mindent használtan kapott a baba is, és rosszul éreztem volna magam, ha dokinak meg odaadom azt a pénzt, amiből a kisbabám új cuccokat is kaphat.
2009. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyeletes orvos azert van, azert kapja a fizeteset. Sajnos a dokikat a beteget rontottak el. Kulfoldon elek itt szoba se kerulhet, hogy fizessen az ember az orvosnak.
2009. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Én Miskolcon szültem a vasgyáriban és igenis vannak még rendes orvosok, képzeljétek el egy fillért nem fogadott el az orvos, igaz beteg a babánk, de nem az ő hibájából! Nekem az a tapasztalatom, hogy az idősebb orvosoknak, akkora zsebük van, hogy azt az isten nem bírja megtömni!

2009. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, valóban az igazsághoz tartozik, nem is tudod ki lesz az ügyeletes, milyen orvos, de már azon gondolkodsz adj neki ne adj. Ebben a betegek legalább annyira hibásak. Az én anyósom is ha az sztkba megy orvoshoz, már viszi a pénzt. Már sokszor mondtam neki, az orvos ott azért kapja a fizetését, nem kell még külön adni neki. Más ha magánorvoshoz mész, magánrendelésre, de én ott is csak a kiírt pénzt adom és a fogadott orvosomnak a kórházban, amikor megnézte a ctg-t, vagy kötözött, vagy megvizsgált szülés után, fel sem merült hogy adjak. Nem is volt nálam pénz. De a szobában sokaknál igen és tömködték az orvos meg betegszállító meg nem tudom én ki zsebét. Én a nővéreknek se adtam.
2009. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Anyukák!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 11. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!