Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki ügyeletes dokinak nem ad semmit a szülésért?

Figyelt kérdés
Ez tényleg olyan nagy gáz?
2008. dec. 12. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szia.Én is ügyeletes dokinál szültem.Semmit nem adtam neki...nem gáz szerintem,és nem az egyetlen vagy hidd el sokan nem tudnak vagy nem is akarnak adni...Minden jót
2008. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Nem,mert,én sem adtam,és mégis tök kedves volt velem a doki.Mondjuk ez doki függő dolog.Nekem nincs rá keretem,gondolom Te is így vagy vele.Ha pénzt akartam volna adni a dokinak,akkor megfogadtam volna Őt.De nem akartam. :-)5 hónapos anyuka
2008. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
èn sem fizettem, és semmi baj nem volt a dokival, nem fogta a kezemet de mikor kellett ott volt és teljesen normális volt.
2008. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni...
2008. dec. 12. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem.a juliska néninek adsz külön a boltban mert épp ő van ott?amúgy én végig az épp aktuális dokihoz jártam a terhesgondozóba.szülni is az ügyeletesnél szültem-sőt az osztályvezető főorvos is ott volt,és nem adtam semmit.és nem is hiszem hogy rosszabb ellátást kaptam volna.
2008. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Örülök, hogy vagyunk egy páran:-)

Én sem adtam semmit, pedig állati rendes volt a doki, még másnap és harmadnap is bejött minket megnézni.

(bár mondják, hogy fiatal, kezdő, lelkes, de nekem mindegy, aranyos volt)

Szóval neki ez a dolga, ezért kapja a fizuját. Ne má mi érezzük szarul magunkat azért, mert van aki azt hiszi, pénzel megveszi a baba egészségét, vagy jobb ellátást kap.

Mindenünk megvolt, mindenki kedves és aranyos volt, és mindketten egészségesek vagyunk.

Fél éve szültem.

Úgyhogy egy csepp rosszérzet se legyen benned!

2008. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Én sem adtam, pedig nagyon rendes volt, de úgy gondoltam, hogy ez a dolga. Pont azért nem volt fogadott orvosom, hogy ne adjak ki egy csomó pénzt "feleslegesen". Én teljes mértékben meg voltam elégedve az ellátásommal így is.
2008. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én sem adtam, bár okat filóztam rajt mert nálunk sokan adnak az ügyeletesnek. Félek hogy ha legközelebb is ennél a dokinál szülök, akkor emlékszik és rosszul bánik velem. De talán nem. Amúgy nagyon jól végezte a dolgát, de lehetőségem sem lett volna pénzt adni, mert olyan szobatársam is volt aki miatt értéket nem vihettem be a kórházba, így a varratszedéskor nem adhattam, a kontrollnál meg tele van asszisztenssel meg védőnővel a rendelő.
2008. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is egy kicsit attól félek, hogy ugyanannál a dokinál fogok szülni, mint év elején, és ha emlékszik rám, biztos arra is emlékszik, hogy semmit sem adtam neki.
2008. dec. 12. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg eléggé sóherek vagytok! Ha más nem maga az a tény,hogy a saját gyermeketek világra segítésében közreműködik, a legtöbb embert akkor is egy kis kedvességre indít, ha nem engedhetné meg magának. De persze ti tudjátok, mert ezt már olvastam itt nagyon solkszor, hogy ez a kötelessége!

Akkor meg miért kell félni attól, hogy mi lesz a következő szülésnél? Nektek ez jár nem?

2008. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!