Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvosnál fogok...

Ügyeletes orvosnál fogok szülni. Gáz, ha nem fizetek a szülésért?

Figyelt kérdés
Van nőgyógyászom, de nála nem lehet szülni. Nem szeretnék fogadott orvoshoz járni, mert minden egyes terhesgondozáson 10-12 ezret kell fizetni, amit én sokallok. Szóval van itt olyan aki ügyeletesnél szült és nem fizetett?
2009. dec. 10. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ügyeletesnél szültem, nagyon jó orvosnál.De nem adtam pénzt, sajnos nem mindenki engedheti meg magának.
2009. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2009. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, mi is így vagyunk, most éppen építkezünk, úgyhogy mi sem állunk túl fényesen.
2009. dec. 10. 18:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adtam semmit sem. Pedig császároztak. A doki másnap benézett, megkérdezte, hogy vagyunk. Mivel nem adtam neki semmit, legközelebb már hiába köszöntem rá a folyosón, még a fejét is elfordította. Amikor meg engedtek haza, akkor még flegma is volt.

Nem tehetek róla, szívesen adtam volna egy keveset, ha lett volna miből.

2009. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ügyeletesnél szültem sokak tanácsára, úgy vágtunk bele, ha meg leszünk elégedve fizetünk, ha nem leszünk elégedettek nem fizetünk. Végül - mivel nagyon normális volt - a hazaindulás napján, miután megvizsgált kapott egy üveg bort és 20ezer forintot. De egyáltalán nem gáz, ha nem fizetsz semmit.
2009. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is ügyeletesnél szültem,a mai napig azt vallom,hogy közkórházban nem adok pénzt,ha valaki maszekhez jár,és magánrendelőben szÜl,az adjon!Megvoltam elgedve a dokival,megfogtam a karját,megsimogattam és megköszöntem..Minden nap jött,de nem adtam neki pénzt..Sajnálom,de majd más fizet neki a fizuján kivül..
2009. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ügyeleten szültem, és nem fizettem. A doki azért kapja a fizuját, hogy elvégezze a dolgát. Nekem sem fizet senki semmi pluszt a gyesem mellé, pedig jól jönne....

A másodikat is így fogom szülni, nem pénzelek senkit, és nincs is miből, hogy férjem munkanélküli lett, én meg gyesen...

2009. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,mivel nálunk nem lehet orvost fogadni,így én is az ügyeletesnél szültem,vajúdás alatt 2 óránként vizsgált,végül császár lett!Másnap is benézett hozzám!

Kötözésnél is ott volt!nagyon rendes volt!Sajnos pénzt nem tudtam neki adni,de egy márkás piát vittem a 6 hetes kontrolra!

Szerintem nem gáz!Én inkább azt a keveset is a babámra költöm!


Az orvos azért kapja fizetését,én nem támogatom a hálapénzt!

Én sem kérek a tanulóim szüleitől pénzt,amiért megtanítom az ABC-t!


Szóval nem gáz,ha nem adsz,legfeljebb nem mosolyog Rád!De ellát!

2009. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz,te kapsz azért jattot ha robotolsz egész nap?

Ez ugyanaz,csak mert segít világra jönni,nem kell plusz pénzt kapnia,vagy ha kér,akkor mond meg h majd te ellátod magad;) ez utóbbi csak vicc volt:)

2009. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem divat orvost fogadni. Én igyekeztem megtörni ezt a divatot. Szülés előtt befektettek, és még két másik kismamát is. Ugyan az volt mindhármónk orvosa. A másik két hölgy megírta a papírt az orvos fogadásról, így nekik biztos volt hogy kinél szülnek majd. Végül is szerencsémre pont a dokim volt ügyeletes mikor mentem szülni. Férjem egy 10-est adott neki, és hozzá tette, hogy ennyit tudunk adni, főleg így hogy nem volt fogadott orvosunk. Egyetlen szót sem szólt a doki, és továbbra is nagyon rendes volt velem. (pedig várhatott volna többet is mikor ő kísért be a magán szobába mielőtt szülni mentem)-minket sem vet fel a pénz, ezért is gondoltam, hogy a doki zsebe helyett akkor inkább a saját és főleg a babám kényelmére fordítom azt az összeget.
2009. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!