Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan kinek a szülés...

Volt olyan kinek a szülés után agyermekágyi vérzés eltartott négy hétnél tovább?

Figyelt kérdés
konkrét vérzés nem sárgás folyás...
2014. jan. 12. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost v az ambulanciát. Én emlékszem, h sokáig véreztem, de az vér volt.
2014. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig volt vérzésem, aztán sokáig barnáztam, már azt gondoltam, ebből doki lesz,.de az 5. héten elmúlt. Ha nincs más panaszod, szerintem várj a hat hetes kontrolig.
2014. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 5 hétig tartott, + még egy hét barnázás.

5. héten kellett mennem konrollra, a doki azt mondta ez nem probléma, de ír fel méh összehúzó cseppeket, hogy hamarabb elmúljon.

Nem váltottam ki, és egy héten belül elmúlt magától a barna is.

2014. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag hamar elmúlt.1hét vérzés(mint előtte egy normál menszesz)1hét barnázás és pár nap sárgás folyás. Én meg emiatt mentem dokihoz,féltem,h.úgy mond nem tisztulok rendesen.
2014. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na nekem mindkét szülésem után eltartott 6hétig. Az elsőnél úgy hívtam fel a dokit, h még vérzek, mi legyen, másnapra mintha kettévágták volna, elmúlt. A másodiknál 4hétnél azt hittem el fog múlni, de ahogy lecsökkent, úgy vissza is erősödött. Akkor minimális vérzéssel mentem vizsgálatra. Valaszínűleg már nem a gyermekágyas vérzésem volt, hanem megjött a menszeszem...

Én mindkét gyerkőc után szinte "azonnal" menstruáltam, nem maradtak ki hónapok, pedig rendesen szoptattam. Csak nem szabájosan 4hétre jött meg, hanem össze-vissza. A dokim szerint 1évig ez teljesn normális lehet. Az elsővel majdnem kellett is az 1év, a másodiknál már pár hónap alatt helyre is állt.

2014. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a dokimat felhivtam, azt mondta, ha nincs m;s gondom akkor tal'lkoyunk a 6 hetesen..
2014. jan. 12. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 7 hétig véreztem, és rendes vér volt! Második szülésemnél csak 1 hétig!
2014. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülés után első nap itthon elöntött a vér. Akkor azt mondták még ok. Aztán rá két napra szintén. Akkor kaptam vérzéscsillapítót , méhösszehúzót és antibiotikumot. Aztán a vérzés 6 hetes vizsgálaton még megvolt.....Elküldtek ultrahangra és 3-4 napra rá kaptam is időpontot. Aznap megjött :)))) A vér mennyisége döbbenet volt. Nem bírtam 20 percnél tovább betétcsere nélkül. Viszont az ultrahangon sem találtak semmit és az első mensi után minden beállt. Azt mondják akkor vérzel sokat ha gyors szülés volt és elfáradt a méh. Akkor nehezebben húzódik vissza és folyamatosan elengedi a vért.
2014. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!