Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyi vér természetes ilyenkor?

Ennyi vér természetes ilyenkor?

Figyelt kérdés
6 napja szültem . Tegnap jöttünk haza. Hüvelyi szülés volt pici Gatmetszessel. Valamint töredezett lepény miatt kuret kanalat is használtak. Eléggé vérzős vagyok de már valamelyest csillapodott a vérzés. Ma viszont mikor pisiltem és felálltam vizszeruen folyt belőlem az élénk vörös vér. Ez még természetes ilyenkor? ??? Vagy baj van??

2013. okt. 30. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem túl természetes, mert az nem menstuâciós vér hanem sima vér! Menj orvoshoz mielöbb nehogy valami baj legyen!
2013. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam.Ha már te sokallod a mennyiséget,gyenge vagy,szédülsz,irány az ügyelet.Úgy hallottam megesik a bő vérzés,de jobb,ha leellenőrzöd.
2013. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csak a picit nem szívesen hagynám csak úgy itt. Szoptatok stb. ..reménykedem benne h . természetes. Ma végeztem egy kis házimunkát és talán még nem kellett volna.
2013. okt. 30. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:

A párod nem tud vigyázni a babóra még te orvoshoz mész?

Szerintem abba a max 1-1,5 órában nem történik semmi tragédia ha a párodra hagyod a babát. Menj el ha sokallod a vér mennyiségét!!!

2013. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha többet mozogtál mint a kórházban akkor nem gond. Én azt figyeltem meg hogy ha többet mozgok akkor több vér jött.

Pihenj és ha holnap sem csökken a vérzés mennyisége akkor beszélj a védőnővel vagy az orvossal!

2013. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan jön, vagy löketszerű volt? Nekem is volt ilyen, löketszerűen jött, valami nagyobb darab elzárta az utat, és egyszerre jött ki a felgyülemlett vér. De az orvosom azt mondta, hogy ha fél órán belül nem csillapodik, menjek be a kórházba.
2013. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam bent. .állítólag a megerőltetestol volt.
2013. okt. 30. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy attól. 6 nappal a szülés után még erősen pihenni kéne. Nekem vagy 3 hétig ömlött a vér, plusz tenyérnyi nagyságú seb darabok jöttek ki. Azt mondta a doki, mikor jöttem ki a kórházból, hogy ez normális lesz, ne ijedjek meg. 6-8 hétig is eltarthat ez a vérzés, nyilván nem ennyire erősen, de én pl. akárhányszor többet sétáltam, vagy takarítottam kicsit, mindig újrakezdődött a vérzés, hiába volt már sárgás-barnás maszat. Szóval még inkább pihenj, feküdj, babázzál. A takarítás meg bevásárlás megvár...ha meg nem, akkor segít apuka, vagy anyukád vagy anyós. :)
2013. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!