Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés nektek is...

Szülés utáni vérzés nektek is bűzös? Meddig tart?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az volt. Én azt hittem, hogy természetes. Viszkettem is, de én a varratokra fogtam. Amikor elmúlt a vérzésem és még mindig bűzös folyásom volt és a varratok kiesése után is viszkettem, rájöttem, hogy fertőzésem van (gomba volt mint kiderült a 6 hetes kontrollon). Nekem kb. 5 hétig tartott a vérzés.
2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az volt... még a kórházban szóltam a nővérkének. Jelentkeznem kellett egy oxitocin szurira, mielőtt mentem haza. Még csodálkozott is, hogy mentem érte, mert azt mondta, más kismama nem megy érte. Otthon még kb. 1,5 hétig éreztem. Irtó büdös volt... Folyton az járt a fejemben, ha én érzem, más is, aki a közelemben van. Tiszta ciki volt, mikor a védőnő is jött fel, de hát gondolom, ő azért "hozzá volt szokva" ilyen dolgokhoz.
2014. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen gombád volt? Nekem elvileg nincs, mert vettek kenetet a szülés előtt majdnem közvetlen..


Oxitocint kaptál???? És azt mire? Hogy gyorsabban kifolyjon??

2014. jan. 7. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is annak éreztem. Szülés után is, meg a császár után is. Azt mondta a védőnő, hogy 9 hónap alatt elszoknak a nők a mensi szagától, és sokan nagyon büdinek érzik emiatt.
2014. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, azért adták az oxicoticint, mert méhösszehúzó, hogy hamarabb kilökődjön, aminek nem kéne ott lennie. Mondta is a nővér, hogy ne aggódjak, ez nem azért van, mert nem fürdök rendesen, csak maradt bent cucc, aminek nem kellene ott lenni, soknál előfordul. Csak nem mernek szólni a nők.
2014. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oxitocint... bocs... :)
2014. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs h elszoknak a szagától. Ez vicc, h egy szakember ilyent mondjon.Ha a vérzés bűzös az soha nem jó és fel kell keresni a nőgyógyászt, mert súlyos fertőzés is lehet.vnő
2014. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!