Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor érezted azt, hogy újra...

Mikor érezted azt, hogy újra szülnél egy babát?

Figyelt kérdés
Brutális szülésem volt, a végén császárral. Nem tudom, mikor tudom magam újra rászánni erre. Szeretnénk még babát, de ez durva... mennyi idő kellett nektek, mire újra bele mertetek vágni egy terhességbe? Nagyon félek.
2013. dec. 12. 21:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :) Sajnálom, ami történt, de a legfontosabb, hogy megtaláltad a társad! Sok boldogságot nektek! :)


Látom, mindenkinek más élmény volt a szülés. Meglepő, hogy 26 óra alatt azt mondod, hogy nem gebedtél meg a fájdalomtól, én teljesen oda voltam már addigra. Pedig azt mondták, fájásgyengeség, hát én a falat kapartam.

2013. dec. 14. 07:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas a fajdalomkuszobe. Maskent eli meg a dolgokat. Eppen ezert vagyunk egyediek...egy honap meg nagyon korai. Bar nekem olyan erot adott, hogy vegigcsinaltam egy nyikk nelkul az egeszet, hogy azt gondoltam, mindenre kepes vagyok. Fel sem fogtam igy utolag visszagondolva, hogy milyen sok ido volt a hiabavalo vajudas. A gyonyoru kisfiamra ranezek...es azt gondolom wow!!!!! Megegy ilyet kislanyban please! Gondor furtoket meg csuda betyar nevetest....
2013. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!