Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülnél úgy gyereket, hogy a...

Szülnél úgy gyereket, hogy a párodnak ismeretlen betegsége van? Az orvosok azt mondják, nem fog öröklődni.

Figyelt kérdés

Ismerős pár,a férfi megbetegedett,nem jönnek rá mi baja,kezelgetik,de nem hat semmi,idegrendszerével van valami.

A feleségével gyereket terveznek épp.

Megkérdezték az orvost,aki azt mondja,hogy a kapott gyógyszerek biztosan nem hatnak ki a gyerekre majd, öökölni meg szerinte nem fogja,de 100%-ra nem tudja mondani,mert ugye a betegség sem megállapított hogy mi is,mitől lehet.


2013. márc. 11. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Koruk még 30 alatt van,25 fölött,ezen kívül minden adott,nagyonrégen együtt,mindkettő jól keres,biztos állás,szép lakás,szerető szülők.
2013. márc. 11. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem derül ki, hogy mi a baj, addig nem.
2013. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egészségesnek hitt e,bereknél sincs semmi garancia
2013. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A körülmények nem nagyon érdekelnek. Ha nincs nyomor, akkor ezen túl is lehet lépni. Az életkor sem motivál, a pasi baja később is meglesz, akár 30 alattiak, akár 30 felettiek. Az egyetlen dolog ami itt számít, hogy szeretik egymást, és gyermeket akarnak. Ha ez így van, tudnak enni adni neki és nevelni a babát, akkor én igent mondanék. Az életben senki nem tudhatja, hogy mi-miért történik. Egészséges embereknek gyakran születik beteg babája, és beteg embereknek egészséges babája. Mire várnának? Egy jól hangzó latin kifejezésre egy papíron? Nem hsizem,hogy ez bármin változtatna. Én belevágnék!
2013. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 4-et szültem így :-)

A dokik nem tudják mi a baja a Páromnak,még gyerek korában előjött,volt Debrecenben is,de ott sem tudták megmondani mi gyíkja van. Ahogy öregszik,úgy egyre sűrűbben jönnek elő nála a tünetek. Azóta nem volt a Párom kivizsgáltatni,hátha azóta fejlődött annyit a tudomány,így nem tudjuk azt sem,hogy örökölték e vagy sem...Majd az idő kideríti. Együtt lehet élni ezzel a betegséggel,csak baromi kellemetlen amikor előjön...

2013. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!