Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2013. 08. 06. -án szültem,...

Itepiaka86 kérdése:

2013. 08. 06. -án szültem, hüvelyi szülés volt, gátvédelemmel. Járt már valaki így? Kiderült mi okozta? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Első baba, szerencsére nem szakadtam, nem repedtem. Viszont azóta is ha pisilek, vagy nagy székletem van, utána egy erős feszítő, nyilaló érzést érzek a hüvelyemben. Orvosnál voltam vele, azt mondta minden rendben van, a méh is szépen visszahúzódott. Nem értem,mert elötte pl. Tangát hordtam, ma már csak a "nagyibugyi" megy, mert különben szintén ugyanaz a nyilaló, feszítő érzés van a hüvelyemben, szexuális élet kilőve, mert ahogy elkezdene "jó" lenni, ismét előjön ez az érzés. Kezdek megőrülni,hogy mi lehet ez,mert nagyon kellemetlen.
2013. nov. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A belső varratok még nem gyógyultak be teljesen, nekem majd egy év volt, mikorra eltűnt ez a feszítő, nyilaló érzés.
2013. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem nem vartak, se kívül se belül. 1év? ez elég rosszul hangzik.
2013. nov. 17. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

ÍGy van.attól hogy nem vágtak és nem repedtél a hüvelyed belül többszörösére tágul,így a kis repedések amik belül keletkeznek is be kell gyógyulni

Van akinél hamarabb,másoknál hosszab idő kell ehhez.

Nekem 1 öltéses gátmetszésem van,és akkor feszül szintén ha nehezen kakilok...pedig mostmár 14 hós a fiam

Adj időt a testednek,ne aggódj...

Ha szex fáj esetleg próbáljátok ki a síkosítókat...

mielőbbi gyógyulást ;-)

2013. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem belső varratokat akartam írni, hanem belső sebeket! :)
2013. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ez normális. De nagyon remélem, hogy minnél elöbb elmúlik,mert nagyon kellemetlen.
2013. nov. 17. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, és nekem pontosan ugyanez volt, 3-4 hónapig. Nekem már a 38. héten elkezdődött. Mondjuk én csak pisilésnél/székletnél éreztem, másban nem okozott gondot.
2013. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nézesd meg másik nőgyógyásszal is, lehet hogy hólyagsérv vagy végbélsérv - isten ne adja -. Illetve intintorma, az sokat segít! Ha tudsz, kérj beutalót gyógytornászhoz szülés utáni tornára, mutatnak pár fogást, ami segíthet. És a síkosító is jó találmány
2013. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!