Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki faros babát...

Szült valaki faros babát gátvédelemmel? Ott is lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm így szült.Az elsőt sima gátvédelemmel,a másodikat farosan,gátvédelemmel.

Fantasztikus szülésznője,jó orvosa volt(én most várok babát remélem nekem is sikerül).

2012. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!Én is az elsőt simán szültem, igza most még csak 27 hetes vagyok de totál faros!Dacos baba!Ezértérdeklődöm!Nekem is csodás szülésznőm van,csak még ne is mondtam neki,hogy iyleneken "aggódok",mert pont a vizsgálat előtti napon taliztunk! :)

Csak kiváncsi voltam van e ilyen :)


Kköszi a választ! :)


2 éves kislányés 27 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. febr. 7. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem kulsoleg forditottak meg a babam a 37. heten, es ugy szultem huvelyi uton (icipicit vagtak, 2 centit, sajnos muszaj volt)

most lesz 3 eves :D


most megint terhes vagyok (37 hetes :D), es jol fekszik a baba, csak gondoltam leirom, hogy attol meg hogy az "elso" faros, a masodik nem biztos, hogy az lesz :D

2012. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi kedves második!:)


Nekem az első fejvégű volt!Úgy jött simán!


Ha van kedved leírnád milyen volt mikor befordították?Fájt?Csakhogy gondolkodjak e rajta,vagy menjek bele simán a faros szülésbe,ha úgy alakulunk!

ÉS örülök,hogy most jól fekszik a babád!

2012. febr. 7. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

istvan korhazban csinaltak, eloszor uh, megneztek mennyi magzatviz van, hol, hogy milyen iranybol menjen, aztan a foorvos, a fogadott dokim, meg meg valaki nekifekudtek,es nyomtak.

ctg is eleg sokat volt rajtam, kivartak az alkalmas idopontot.

par perc alatt megvolt, a rakeszules orakig tartott (nyilvan), utana benn kellett maradni 4 orat,hatha beindul a szules (fraszt, tulhordtam 5 nappal :)).


nekem megerte, mert kulonben csaszar lett volna, amitol rettegtem.


ja,azelott tok "fura" alakja volt a pocakomnak, befordulas utan szep kismamas lett.


az istvan korhaz a kulso forditas spece, pop andrea meg a foorvos profin csinaltak (ha lelonek se tudom ki volt a harmadik), szoval en ajanlom (egy rossz volt, hogy pont influenzajarvany volt, es igy nem engedtek be a ferjem :()


remelem nem hagytam ki semmit (ja, de. volt egy pillanat,amikor a foorvos mondta, hogy lazitsak, en meg majdnem megrugtam, hogy lazitsak,ha harman nyomoszolnek :))

2012. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első vagyok,a tesóm is Pop Andrea Doktornőnél szült,és én is hozzájárok:)

Az István és Pop Andi is profi ebben:)

2012. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Azt hiszem én nem fogok fordítástkérni :)


Egri vagyok,de a dokim azt mondtaszülhetem nyugodtanha így marad,a a szülésznőmis természetesség párti,így ha csak a farosságot nézzük amiatt nem lenne császsár!Remélem más már nem jön közbe...


Köszi a történeteteket! :)

2012. febr. 8. 08:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

en vagyok akinek megforditottak. en is a huvelyi szules mellett vagyok, azert "vallaltam be". sajnos nekem ugy fekudt, hogyha nem forditjak meg, mindenkepp csaszar.


DE. olvass utana neten vannak ilyen praktikak (en vegigzongoraztam oket, nem jott be, de hatha neked), hogyha negykezlab allsz, meg ha fenyt teszel a poci aljara, stb akkor talan meg fog fordulni, ilyen trukkok hatha..!


konnyu szulest!!!



masik valaszado: igen, a pop andi hozzaertesben is meg emberiessegben is, meg turelemben is szuper :D

az istvan korhazrol nincsenek jo tapasztalataim, (pontosabban a csecsemoosztalyrol), remelem a masodik gyerkoccel jobb lesz..

2012. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Befordult éjjel! :)Érzem ahogy csuklik!



Nálunkazért volt nagyon fontos,mert vesegondokat okoz/okozott (Dj katétert kellett feltenni)És amíg nem fordul be nem veszik le vagy ha cserélni kell,akkor kapok újat)sajna ettől folymatosan fel vagyok fázva gyulladásban van a hólyagom (magyarul sírva pisilek)ÉS amint befordul nem tudja nyomni a húgyvezetéket!Mostmár csak reménykedem,hogy így marad! :)


De én is mindenképp természetesszülés párti vagyok,valsózínű én is belemennék a fordításba,ha csak valósulhatna meg :)


Jó egészséget Nektek! :)

2012. febr. 9. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos igy marad!

(megforditos vagyok)

a sirva pisilest azert en is ismerem, elcsusztam, ahogy jottem ki a kadbol, isszonyatosan bevertem ott lennt (mind az egy mázsámmal ráestem, + a lendulet), azota se hazaselet, es a wc is szenvedes.. majd remelem par honap mulva csak rohogni fogok rajta..

2012. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!