Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelemmel szült anyukák,...

Gátvédelemmel szült anyukák, a 6 hét alatt teljesen regenerálódott minden odalent, vagy volt valami, esetleg a szex, ami nem volt olyan, mint előtte?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem maradt olyan, pedig nem repedtem és nem is szakadtam. Olyan tág maradt minden. Mellesleg ha vízbe ülök még órák múlva is érzem, hogy csöpög kifelé. Nagyon kellemetlen.
2012. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Sztem ez nem attól függ, h volt-e gátmetszés.

Én repedtem rendesen, volt gátmetszés. A helye nagyon látszik, de tágabb nem lettem. 6 hónap után nem fájt a szex, addig iszonyú volt.

Most a kinézetet tekintve olyan vagyok, mint előtte.

2012. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a sex témáról és vízbe ülésről még nem tudok nyilatkozni, mert még csak most leszünk 6 hetesek, viszont fájdalom, kellemetlenség tekintetében mér az első hét után nem éreztem semmit, max a varrat picit húzódott. Én csak egy picit repedtem.
2012. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

2. vagyok.


Nem tudom, h gátvédelemnél hogy van, de nekem gátmetszés után 2 hétig volt kellemetlen az ülés, de már első naptól simán ültem, csak nem volt túl kényelmes:)

2012. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt gátmetszéssel szültem. Az első pár nap volt rossz, de 5 hét után már nem éreztem semmit. A második gátvédelemmel lett, picit repedtem. Most 8 hetes a fiam, de még mindig érzékeny a gátam.
2012. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a lányom, még mindig nem megy a szex.
2012. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem,sikeres gátvédelemmel.A férjem szerint-és szerintem se-változott semmi.Ez a szöveteiden is múlik.
2012. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen:)

Gátvédelemmel szültem,kivül-belül,olyan mint előtte:):)

2012. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ketszer szultem gatvedelemmel.

Nekem utana nem fajt semmi, egybol szules utan sem, pedig alig mertem egybol elmenni zuhanyozni az elso szules utan, mert arra szamitottam, hogy valami biztos fajni fog ott. De nem.

Kicsit be volt dagadva, de az gondolom normalis.

A ferjem szerint ugyanolyan szuk vagyok, mint elotte, szerintem azert annyira nem, de mivel ez mar nem mnost volt, igy nem is igazan emlekszem, hogy milyen lehetett elotte.


Viszont en ugy erzem, hogy lejjebb kerult a mehszajam, ez biztos. Erzem szex kozben is es akkor is, amikor tampont rakok fel. Nem lehet durva, mert azota voltam mar orvosnal, tobbnel is, ha rakerdeztem, akkor megneztek, de nem talaltak figyelemremeltonak, ha nem kerdeztem ra, akkor nem mondtak semmit rola.

De ez meg nem hiszem, hogy a gatvedelem miatt van, inkabb csak siman a terhessegek miatt.

Mondjuk ezt lehetne mutettel korrigalni, de meg szeretnenk egy gyermeket, addig nem erdemes csinalni vele semmit.

2012. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!