Szabad-e a szex?

Figyelt kérdés
Több, mint 4 hete szültem. 3 hétig volt folyásom, majd 5 napig menstruáltam. 4 napja semmi. Se folyás, se menstruáció. Elvileg eddig van folyás, míg a seb be nem gyógyul. Ha nincs seb, nincs fertőzés. Már nagyon hiányzik a férjem.
2011. nov. 22. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy menstruáció volt??? Biztos nem. Nagyon-nagyon ritka, akinek szülés után kb. 2 héttel lenne peteérése, hogy abból 4. hétre mensi legyen.


És nem szabad. Még nyitva lehetsz lent, és csomó fertőzést összeszedhetsz, amiből ne tudd meg, mekkora gondok lehetnek. Nem véletlenül 6 hét a 6 hét.

2011. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy menstruáltál.

Gyakran ilyen a gyermekágyi tisztulás, hogy akár kisebb szünetet követően újabb, napokig tartó még erősebb löket érkezik.

Ezért (is) van szükség a hat hetes kontrollra, hogy az orvos megnézze, minden rendben van-e már.

Én megvárnám.

Viszont esetleg elmehetsz előbb is. Egyik gyerekem után 5 hetesen elmentem és a doki már zöld lámpát adott.


Addig meg kézzel kényeztethet a férjed (és viszont).

2011. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Kedves első!

Menstruációhoz nincs szükség peteérésre. A többivel egyet értek!

második

2011. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Onnan tudom, hogy mensi volt, hogy elmentem dokihoz.
2011. nov. 22. 14:41
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor, mikor dokinál voltam, sajnos eszembe sem jutott, hogy megkérdezzem, szabad-e a szex.
2011. nov. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!