Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előre is bocs amiért így...

Előre is bocs amiért így fejezem ki magam, de bejáratódik majd újra? Annyira fáj a szex mintha erőszakolnának.2hónappal vagyok császármetszés után.

Figyelt kérdés

egyáltalán a császárnak hogy van köze a "lenti"dolgokhoz?

mit csináljak?kívánom, szeretem a férjem, de így szőrnyű.


2011. dec. 15. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi fáj pontosan?

nekem a hasam feszült, és ezért irtó kényelmetlen volt a szex, de odalent nem fájt.

Ha odalent is fáj, akkor érdemes dokihoz menni, lehet fertőzésed is.

De jó lenne tudni, miként fáj. Ég? Szúr? Csíp?

Mennyit vagytok együtt? nálam az szokott baj lenni, ha kihagyunk egy kis időt, mert akkor odalent olyan leszek, mint egy hülye szűzlány, és olyan érzés mintha "öszeforrna".

De magától a császártól odalent, behatoláskor nem lehet bajod. Ha viszont a hasad, a vágás, a méhed fáj akkor szintén irány a doki.


Amúgy meg türelem, ha nincs eü. gondod, akkor a hormonok is játszhatnak veled ilyenkor szülés/császár után, és lehet odalent túl száraz vagy emiatt.

2011. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egy darabig még fájni fog!

Ugyan én hüvelyi úton szültem,és nagyon fájt a szex,szülés után 6-7 hónappal már jobb volt!:)

2011. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is császáros voltam, ráadásul veszélyeztetett,így a 9hónap alatt egyszer voltunk együtt, utána próbálkoztunk, de nagyon fájt,de nem adtam fel. Sok síkosító, sok előjáték és az elején szerintem túl kell esni ezeken a megerőszakolósdikon, aztán szépen bejáratódik. (már ha a hüvelyed fáj és nem a heged)

Kb 8.hónapra lett nekem érzésre olyan mint teherbeesésem előtt. Sok sikert és ne hagyd h az agyadban ezt negatív élményként éld meg, mert gátja lehet a továbbiaknak!!!

2011. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem a hegem fáj, hanem a hüvelyem belül,végig olyan fesztő mintha széthasadnék, vagy nem is tudom.olyan nehéz megfogalmazni.lehet szombaton iszok egy kis bacardit(nem szoptatok),hátha segít ellazulni :)
2011. dec. 15. 14:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy össze szedtél valami fertőzést ? AKkor van ez !
2011. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez volt,doki 1hetes antibiotikum kúrára fogott,utána is fájt.Nekem is a sikosító segített,pár alkalommal még azzal is kellemetlen volt picit,de utána jobb lett,mint előtte:)ja és még a dokim is annyít fűzött hozzá,h "gyakorolni" kell:)

az érzés meg nem olyan volt,mintha kések lettek volna bennem kb...

2011. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet h tényleg valami fertőzés...nekem császár után semmi gondom nem volt a secel, alig vártuk a 6hetet s nem volt semmi gond , s azóta sem. ha ennyire rossz, szerintem vagy fertőzés, vagy lelki okai vannak-befeszülsz vagy ilyesmi...esetleg a nődokid érdemes lenne megkérdezni.
2011. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szültem, és ha hiszitek ha nem nálam egész furi volt az, hogy szülés után jobban kívántam a szexet, és jobb is volt szülés után. Egyáltalán nem fájt! De gondolom mindenki más.Egyik ismerősöm is simán szült, de neki sokáig fájt a szex.
2011. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt. Ha tényleg ki van zárva minden eü dolog, akkor használjatok jó sok síkosítót. Mi is használtuk még hetekig, mire elég volt a férjem kényeztetése is.

Egyébként, ha most is kimarad egy kis idő (férjem külföldre megy, nekem megjön stb.), akkor is vissza kell rázódni odalenn.

2011. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A patikába kérdezz rá talán száraz a hüvelyed.

Van erre külön zselés krém.

2011. dec. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!