Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelemmel szülni először-h...

Gátvédelemmel szülni először-hol, kinél?

Figyelt kérdés

Terhességem elején járok,eddig orvosom sajnos nem vezet le szüléseket.

Mindenképpen olyan helyet,orvost keresnék,aki gátvédelem párti.


2012. jan. 24. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És hol laksz?
2012. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Budapesten:)
2012. jan. 24. 17:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Abban a kórházban, ahol szülni szeretnél fogadj meg egy szülésznőt. Orvost felesleges, hisz ő semmit sem csinál egész szülés alatt, persze ha minden rendben megy. A szülésznő vezeti le a szülést. Vele konzultáld meg, hogy mit szeretnél. Egyébként hidd el, sokkal jobb, ha vágnak. Nekem mindkettőben részem volt. A gátmetszés helye fáj egy kicsit, de utána semmi probléma nincs, nem is látszik meg. Ha gátvédelemmel szülsz az ugyan nem fáj, de olyan problémák adódhatnak amik meglehetősen kellemetlenek. Az elsőt gátvédelemmel szültem, a gátizmok annyira elernyedtek, hogy már nem merek strandra sem menni. Ugyanis ami bemegy víz, az még egy óra múlva is csöpög kifelé. Sajnos sok anyukának hasonló a tapasztalata erről.
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
János kórház dr Szuromi András gátvédelem párti
2012. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szia,


Köszönöm a válaszod,de mindenképpen gátvédelemmel szeretnék szülni(remélem,összejön),a gátmetszés eléggé felesleges eljárásnak tartom..

Orvost és szülésznőt is szeretnék fogadni,olyan orvost keresnék,aki nem csak az utolsó fél órára jön be.


Amennyiben a Róbert Klinikával kapcsolatban van vkinek tapasztalata,kérem írja meg:)Köszi!

2012. jan. 24. 17:17
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a János közel lenne,mindenképpen megnézem:)

Van ugye magánrendelése is?Szülésznőt nem ismersz a kórházban?

2012. jan. 24. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Istvánban mindenki gátvédelem párti.
2012. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szurominak az oxivit orvoscsoportnál van magánrendelője (keress rá). Mindegyik szülésznő kedves szerintem a Jánosban.
2012. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szent imre korhaz !

Dr. Dékány Ágnest ajanlom

es Rakonczainé Szűcs Orsi szulesznot ajánlom

nagyon profik eggyut!! ha kell az elerhetoseg ij privit :)

2012. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,felírtam dr.Szuromit.Kedves Utolsó,ismerem Dékány Ágit,de ő jelenleg nem dolgozik:(:(
2012. jan. 24. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!