Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Ez már AZ?

Lányok! Ez már AZ?

Figyelt kérdés
Hajnali 2 óta mensiszerű görcseim vannak és keményedések. De nem fedeztem fel bennük rendszert, sem hosszban, sem egymásutániságban, sem intenzitásban. Aztán most volt egy fél óra, amikor óramű pontossággal 3 percenként jöttek a görcsök, de leállt. Vélemények? Úgy izgulok! 38+4 hkm
2013. okt. 27. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha leállt akkor szerintem ez még nem az. Ha újra kezdődik és rendszeres lesz, én bemennék. Én úgy várom, hogy legalább valami ilyesmit érezzek már, de még semmi.

Könnyű szülést neked!

39 hkm

2013. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom első baba lesz. :) Én benéznék a kórházba a helyedben, max. hazaküldenek! :)
2013. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mensiszerű? Nem akarlak elkeseríteni... De a vad igazság az, hogy NAGYON nem hasonlít a menzeszhez, max a jóslók amik lehetnek akár 30. héten is. A vajúdásnak köze nincs hozzá! Nyugi, ezek nem olyan fájások max.készülődik a tested.


Könnyű szülést:-)


4 hetes anyuka:-)

2013. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? AZ volt? :)
2013. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Nem, sajnos nem AZ volt. És azóta semmi hasonlót sem érzek. :S
2013. okt. 28. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Kitartás! :) Már nagyon kevés van hátra... Két héten belül már tuti már a karjaidban tarthatod és gyönyörködhetsz benne, azt érezve, hogy Te vagy a világ legnagyobb mázlistája, hogy Ő van Neked! :) Aztán elalszol, mert hulla fáradt vagy... :D :D :D

Majd írj kérlek, hogy mi a helyzet!!!!!!! Izgulok értetek!!!

(Utolsó válaszoló voltam.)

2013. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy/tok? :)

(utolsó)

2013. nov. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Szombaton megszületett, 3 óra alatt! :) 3550g, 52 cm, kislány.
2013. nov. 15. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajjj! Szívből gratulálok!!! :) :) :)
2013. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!