Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet úszni a szülés...

Meg lehet úszni a szülés fájdalom nélkül? (fájdalomcsillapítóval, egyéb mással)

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
* szülést
2013. okt. 3. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
nem! vagy esetleg császárral és altatásban. és a gyógyulás is mindkét esetben fájdalmas. szóval elkerülhetetlen!
2013. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor faj de nem azzal foglalkozol es utana a gyogyulas sem kellemes. En spec.csaszaros voltam de annak a felepulese se egy wellness udules. Ennek nyolc honapja de mar nem is emlekszem h fajt. Akkor oersze azt mondtam soha tobbet de ilyenkor ez normalis. Sajnos akaehogy szulsz a fajdalom vele jaro dolog, de nem kell felni tole :-). Ez ne tantoritson el. Latod itt mennyi anyuka van es mindenki tulelte es ugy beszel a szuleserol hmegerte es nem olyan dolog amit ne lehetne vegigcsinalni. :-). Bocsi h ilyen monologot irtam. :-)
2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM..Nemtudod megúszni

Epidurált is csak akkor adnak ha már bizonyos tágulási szintig elért a méhnyak...addig azonban kitudja mennyi idő telik el..2-5-12-vagy akár 24 óra

Ezenkívül gáz van,de nemtom mennyire hat


ÉN teljesen természetesen szültem.eldöntöttem hogy semmi fájdalomcsillapítót nem kérek...fáj igen.de ahogy megszületik a babu már nem is érdekel..másnap mentem volna újra szülni,átélni ezt..csoda

2013. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sikerul is valahogy meguszni, a gyogyulas fajdalmasabb, mint a szules. Nekem legalabb is az volt. Inkabb megszultem volna meg egy gyereket. Amikor elkezd kimenni az erzestelenito hatasa miutan ossze stoppoltak... Na az faj igazan.
2013. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Valamit, valamiért.
2013. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fájdalom nélkül nem-de csillapitók,epidurál nélkül igen.én gyorsan szültem,kádban lazultam-az orvos a folyosón volt,alig ért oda.de sztem a te tűréshatárodtól-és a vajúdás hosszától függ.
2013. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!