Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Szülés közben igazábó...

Anyukák! Szülés közben igazából mi fáj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tudom hogy nagyon buta kérdés, de igazából nem tudom hogy milyen jellegű a fájdalom. Összehúzódások vagy csak szimplán folyamatosan fáj a hasatok? Hátatok, derekatok is? Mihez tudnátok hasonlítani? Én a menzeszfájdalmakat is alig bírom, és előre félek hogy mi lesz, ha babát szeretnék.

2013. szept. 20. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 9 hete szultem fájdalomcsillapító nélkül.

Kb 12 óra alatt született meg a babám.

A vége fáj nagyon, ami nálam olyan 3 órát jelentett.

Tényleg érdekes ez a dolog h elfelejted mennyire fájt. Én is csak arra emlékszem h a szülés utáni napokban azt mondtam mindenkinek h na én ezt nem csinálom többé. De most már azt nem értem h miért mondtam ilyet.

Most úgy gondolom h kibirhato, pedig nem mondom h egyszerű szulesem volt. Én is oxit kaptam, rögtön 5 perc alatti fajasokkal kezdtem ami a végére összefüggő lett.

Szóval a vége az tényleg nem egyszerű, de kibirhato. Ja és említsük azért meg a varrast is. Na arra most is úgy emlékszem vissza h iszonyat! Nem tudom mit csináltak velem ott.lent, vagy h sokat kellett e varni, de az a fél óra szörnyű volt!

2013. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt, könyörögtem, hogy segítsenek rajtam, de ahol szültem nincs epidurális..:( Most épülök fel de már azokat a fájdalmakat el is felejtettem, egyszerűen törölte az agyam. Szerintem a gátseb/felépülés fájdalmasabb mint maga a szülés.
2013. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem az egész arra hasonlitott (vicces lesz) mint amikor nagyon kell kakilni és nincs a közelben egy wc , visszatartom de nyomni is akarom (ne röhögj) :) mondjuk én 20 percig szültem csak olyan gyors volt.
2013. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elején mensi szerű görcsök, csak nagyon nagyon erősek, az utsó egy óra mintha valaki szét húzná a csontjaimat, (nekem totál a Rettenthetetlen c. film jutott eszembe amikor húzzák szét a testét lovakkal a végén :) a kitolásra nem emlékszem, ott már nyomtam és nyomtam emlékszek hogy azt a fájást már tudtam uralni, de hogy hol fájt arra nem emlékszek.. a légzés egyébként nagyon -nagyon sokat segít, enyhíti a fájásokat ha jól veszel levegőt!
2013. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!