Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik a Szent Imrében...

Anyukák akik a Szent Imrében szültetek! Tudnátok ajánlani nagyon jó és tapasztalat orvost?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk nem is a város másik oldalán rendel, és vállal új kismamákat. Köszönöm!

2013. szept. 19. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én még nem szültem, de remélem e héten megtörténik. Én tiszta szívből ajánlom neked a Nyulasi Gábort. Nála odafigyelőbb nőgyógyász-szülésszel én nem találkoztam. Kedves, precíz, türelmes. Ha neki valami nem tetszik, vagy minimális eltér a megszokottól, azonnal kivizsgãlja, hogy nehogy baj legyen!

Ėn nála szülök és magánrendelésre is hozzá járok, ami a tompa utcában van.


Bármikor fel tudod hívni, mert felveszi, de ha még sem, akkor perceken belül visszahív.


39hkm

2013. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tasi Róbertet tudom ajánlani. Mindkét terhességem alatt hozzá jártam. A nagy koraszülött lett, de neki is köszönhető, hogy egyikünknek sem lett baja. A kicsit már ő segítette világra.

Sebész is, így császár esetén sem kell kétségbe esni.

Nekem mindkettő császár volt, és nagyon szépen és jól összevarrt. (Mondjuk az elsőre se lehet panaszom, de második jobb lett).

A Fegyvernek utcában van a magánrendelése.

2013. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! Kedves első hozzászóló, majd megírnád a szülés után is a véleményedet? :)

Kedves második, őt már hallottam más anyukától is, neki is császár volt. Azért szokott normál szülést is levezetni, ugye, vagy "császárpárti"? Nekem az első szülésem normál volt, nem szeretnék császárt, csak ha extra nagy gáz lenne..

2013. szept. 20. 07:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező:)!


Természetesen megírom, remélem minél hamarabb:-) elvileg alig 1 hét van odáig;)

2013. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekem a szent imrében született,az lányom 2010-ben Dr. Olawuyi Samuel-nél,bár azt hiszem ő nem állandó orvos ott,csak ügyeleteket szokott vállalni,hogy levezethesse a szüléseit,ő Érden van az sztk-ban vagy a 11. kerületben(pontosan nem tudom hol) van magánrendelése...fiamat is nála szültem volna,de elnézte a naptárat és augusztus 30-tól elutazott én pedig szeptember 4-re voltam kiírva,amiből 2-án baba lett...mivel a dokim nem volt bent,így ügyeletesnél szültem Kovács Zoltánnál,de szinte semmit sem csinált,egész idő alatt 2x megvizsgált és egyszer taszigált két tolófájás között...viszont a szülésznőt bátran tudom ajánlani,valamilyen Éva,50-es 170 körüli nő,barna vagy vörös rövid hajjal.Egyébként jobban járnál,ha szülésznőben gondolkoznál,nem pedig dokiban,úgyis a szülésznő végzi a nagyobb részt,az első gyereknél akinél fogadott dokim volt,ott csak akkor jött be a kórházba a doki,amikor már a szülőszobán voltam(akkor szóltak neki telefonon),tehát addig mindent a szülésznő csinált,a doki gátat vágott,tartotta a lábam és varrt,majd távozott,többi dolgot megint csak a szülésznő csinálta!Most pedig míg bent voltunk már iszonyatosan fájt,szóltam hogy szedjenek ide nekem valakit,mert szülök és akkor azt mondta a doki,hogy mindjárt jön a szülésznő,csak varr! ???? szóval már a varrást is ők csinálják? akkor mit csinál egy doki?nem mellesleg míg egy szülésznő kér mondjuk 40 ezret,addig a doki 100-at!Szóval egy szónak is száz a vége,így 18 nappal a második szülés után,azt mondom nem is kell doki!SZülésznő!!!De ügyeleten is meg fogsz szülni,mint ahogy én is!


3 éves kislány és egy 18 napos kisfiú anyukája :)

2013. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Szent Imrében szültem dr. Tasi Róbertnél kétszer természetes úton,maximálisan elégedett voltam vele! A kicsit július végén szültem nála,a nagyot 4 éve. Csak ajánlani tudom!!!
2013. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem császárpárti. Csak nekem így alakult. Mondjuk, nekem az elsővel nagy esélyem lett volna akkor is a császárra, ha nem jön közbe a koraszülöttség, mert haránt volt a babám.

A másodiknál ha nagyon akartam volna megpróbálhattam volna a természetes szülést, de a korábbi császár miatt sok mindenre kellett volna figyelni (nincs oxitocin, heget figyelni, vérnyomás, nem lehet sokat vajúdni), illetve a végén rizikóssá vált a vérnyomásom. (progis császár volt a második)

2013. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elsőt a Margitban szültem, maximálisan elégedett voltam mindennel, az orvosommal is, és a szülésznővel is(csak az orvos volt fogadott). Sajnos a Margit elég messze van most tőlünk, és jókat hallottam a Szent Imréről. Nem tudom, váltsak-e, nem mindegy milyen messze van a kórház..és nagyon számít nekem, hogy hány éve praktizál az illető orvos, mennyi szülést látott már..
2013. szept. 20. 14:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom a neten, a Dr. Tasi Róbertnél 15 e a terhesgondozás alkalmanként, a szülés pedig 80 e, ti is így tudjátok? Köszönöm!
2013. szept. 22. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok újra.

Most megyek majd hozzá, így a sima vizsgálat árat nem tudom, de elképzelhetõ a 15.000,-.

A szülésért nem adtunk neki 80-at, még bónusszal sem. Megállapodtunk otthon egy összegben, arra tettünk egy kicsit, mert a kórházban is mindig jött hozzám, érdeklõdött, megvizsgált. Voltam azután is nála nem ért hátrány.

Azért is döntöttünk a kisebb összeg mellett, mert a terhesgondozás alatt fizettünk rendesen, ráadásul az elsõ terhesség problémái miatt olyan 24. héttõl kéthetente jártam hozzá (akkor 12.000,- volt egy alkalom).

2013. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!