Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segitseg kene! Hajnal ota 20...

Segitseg kene! Hajnal ota 20 perces fajasaim vannak. De nem surusodik. Holnap toltom a 40. hetet. Kb 1 oranyira vagyok a korhaztol szoval remelem nem az 5 percesek lesznek a kovetkezoek Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is így kezdődött.Először 20 percesek voltak.

2 órán át.Aztán 10 percesek 1 órán át.Majd jöttek az 5 percesek.

Szerintem érdemes lesz készülnöd arra,hogy be kell majd menned!

Könnyű szülést neked! :)

2013. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! De hajnal ota nem surusodik....nekem ez a fura...
2013. júl. 11. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ülj be egy kád langyos vízbe (akár többször is egymás után). Az vagy leállítja, vagy elkezd sűrűsödni és akkor valóban nemsoká menni kell!

Ha estig így sem sűrűsödik, de nem is múlik, akkor inkább menj be és nézesd meg magad!

2013. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én kétszer "végigaludtam" egy egész éjszakát (este 10től 7ig) folyamatos(!) 10 percesekkel, amik se nem sűrűsödtek se nem erősödtek.

Első alkalommal ébredés után egyszerűen elmúlt, (ennyit arról, hogy a jóslók nem rendszeresek :) )


Második alkalommal ébredés után szép lassan átment 7 percesbe és mivel féltünk a reggeli dugótól bementünk a kórházba. Vajúdás szempontjából bőven ráértünk volna... de mégis jól tettük, mert babám nyaka köré tekeredett a köldökzsinór és pár órával később már a műtőben császároztak.

2013. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Nekem ugyanígy volt, nem is sűrűsödött be a fájás. Reggel fél hétkor kezdődtek el és egészen du. fél négyig nem történt semmi. Akkor a dokim megrepesztette a burkot és azonnal tolófájásaim lettek. Kiderült, hogy a köldökzsinór a lányom nyakán volt, nálam téraránytalanság állt be és azonnal vittek a műtőbe, fél ötkor "szültem". Javaslom, hogy menj dokihoz, az a biztos. Nem akarlak ijesztgetni, de fontos a biztonság. Kívánom, hogy neked azért egyszerűbb legyen.
2013. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel ugyis kell mennem hozza....
2013. júl. 11. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én nem várnék holnap reggelig, de te tudod...
2013. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan is volt, hogy három órán át tartó 5 percesek leálltak.


Én biztos nem mennék be, de ez én vagyok. Ha Neked az a megnyugtató, hogy megnéznek, akkor menj be.


Én otthon szerettem mindig vajúdni (3 gyerek), és attól irtóztam legjobban, hogy bemegyünk valami téves riasztás miatt, aztán bent fognak és napokat tölthetek bent, pedig otthon is lehetnék...


De tudom hogy van olyan, aki ilyen helyzetben kórházi körülmények között érzi biztonságban magát.


Nyákdugód elment már? Tágulási vérzésed esetleg van?


Én is a meleg fürdőt ajánlom, a jóslok ott azért le szoktak állni egy-két óra után.

Ha meg beindul, akkor az is egyértelmű.

MInden esetre a szüléshez ennél több kell még.


Legjobbakat Nektek!

2013. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy!!! Ilyen tanacs kell nem a remisztgete. A nyakdugot nem lattam meg elmenni...
2013. júl. 11. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy szültél is, de azért leírom.

Nálam az elsővel hasonló volt. Hajnali 5-kor kezdődött, 20 perces fájásokkal, és 6 órán át nem sűrűsödött, de rendszeres volt. Délután kezdett sűrűsödni, de nem valami gyorsan. Este 6 körül lettek 5 percesek, majd nagyon sűrű lett, este 8-kor szültem.

2013. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!