Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Károly klinikán kit...

Róbert Károly klinikán kit ajánlanál? Szültél ott? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Júniusban szültem a klinikán.

A választott orvosom Nyéky Boldizsár doktor úr volt,a szülésznő Zachár Erika.

Maximálisan elégedett vagyok.

Azért választottuk őket,mert volt korábban volt egy-két iszonyatos rossz emlékem állami klinikán,így elhatároztam,hogy ha oda kerül a sor,csak magánklinikára megyek.Ahol van idő az emberre,nincs hálapénz,lelkiismeretesek a dolgozók,normális,higiéniás körülmények vannak.

Nekünk a dr.Rose kiesett rögtön,egyrészt drága,másrészt össz-viss egy orvosunk van,nekem nem tűntek eléggé megbízhatónak.

Kútvölgyi-Maternity szimpatikus volt,de szülőszobában visszafogottak az alternatív lehetőségek,nincsen kádak,első szülésnél nem preferálják a gátvédelmet,én meg minél természetesebb szülést szerettem volna.

Telki-ben szintén mindenki kedves volt,szépek a kórtermek,találtam is egy normális orvost,végül elvetettük,mert Zuglóból elég messze lett volna,féltünk,hogy nem érünk be.

A Róbertben természetesség pártiak,"békén" hagynak,ha úgy kívánod,a szülőszobák barátságosak.Az összes magánklinika közül itt éreztem az összes dolgozón,hogy igazán "családbarát" hellyé próbálják tenni a klinikát,ahol tényleg baba+mama(+papa):) a legfontosabb.

Az orvosomról is csupa jót tudok mondani,elérhető volt mindig,a szülésnél is tartotta magát az előre megbeszélt(pl.gátvédelem) pontokhoz,persze,ehhez az egészségi okoknak is nyilván adottaknak kellett lennie.

A szülésznőmről igazából nem is tudok mit írni,Ő Zachár Erika(gugglizz rá nyugodtan:))tényleg egy angyal és ennyi:)

A benntlét alatt találkoztam más orvosokkal is,ők is rendesek voltak.Barátnőm nemsokára Nega doktornőnél fog szülni.

Ezenkívül árban is ők voltak a legolcsóbbak,és helyileg is közel voltak hozzánk.


A másodikat is náluk szeretném majd szülni.

Ha van kérdésed,írj.

2013. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem ott. Nega doktornőnél. Csak jót tudok mondani. Sajnos egy idióta orvosi hiba miatt ( nem ottani orvos, hanem ÁEK-es heamatológus) program császárral születhetett csak meg a fiam mert hibásan írt fel gyógyszert. A császárt nagyon szépen csinálták, este már járkáltam. Ha nem cseszi el az a jülye doki simán szülhettem volna. A doktornő mérges is volt nagyon emiatt.
2013. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Márciusban szültem ott szintén Nega doktornőnél.

Én a Maternityből jöttem át a 30.héten(ha gondolod szívesen elmesélem),és nem bántam meg.

Kedvesek,segítőkészek az ott dolgozók.A doktornő mindenben segítségemre volt,igazán szép emlék.

A gyerekorvos is szuper szakmailag,nálunk születés után azonnal kiszűrt egy kis csípő problémát,így már ott a kórházban elkezdték a fejlesztését,és 6 hónaposan gyógyultnak is lett nyilvánítva,hála Gál főorvos asszonynak.

Ha teheted anyagilag,nagyon ajánlom,nem fogsz csalódni

2013. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom hogy leirtatok a velemenyeteket. Csak erositett abban amit mar terveezek egy ideje. Nem szeretnek megegyszer allamiban szulni, ez vegig kiser az egesz terhessegem alatt. es mar nincs tul sok idom valtoztatgatni, de meg annyi van, hogy inkabb maganklinikat valasszak.

Minden infora kivancsi vagyok tenyleg, elegge megnyugtattak a soraitok!

2013. jan. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!