Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak akik 36 hetesen...

Anyukak akik 36 hetesen szultek, mekkora lett a baba? Nem volt semmi gond a fejlodeseben?

Figyelt kérdés
Esetleg tudjatok hanyadik ciklusnapon fogant? Milyen hosszu volt a ciklusotok? Lehet tudni miert szuletett hamarabb?

2013. szept. 12. 04:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi készülünk 36hetes szülésre. A baba már 3kg egy pici híján és rengetega mmagzatvizem. Nagyon feszül már ba burok. Heti 2x kontoron vagyok. A baba biztos h . menstruáció után fogant meg..mármint az utolsó napján :-):-) Ezért is lett meglepi :-) Ciklusom akkoriban a rengeteg edzés miatt már nem volt igazán pontos így fogalmam sincs. Nálad miért merült fel a korábban szülés lehetősége? ? 34hkm
2013. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem merult fel. Csak izgulok nagyon. Ma toltom a 36 hetet es hat mindenki azt mondogatja, hogy tuti hamarabb meglesz a baba. Bar ezt orvosilag semmi nem tasztja ala. Az izgalmamat tetezi az is, hogy kulfoldon elek es itt teljesen mas az orvosi ellatas. Pl 20. hetesen volt utpljara uh azota nem es elvileg mar nem is lesz. Azota csak szivhamgot ellenoriztek es vernyomast ilyesmit. Szal igazabol semmit nem tudok a picirol, hogy kb mekkora lehet. A mensi alapjan lettem kiirva de biztos hogy kesobb fogant. Ezt bizonyitja az is h a 12 hetes uh meg kellett ismetelni egy het mulva mert h elvoleg par nappal fiatalabb volt a kincsem. De a szules datuman nem valtoztattak. Szal igazabol attol h ma toltom a 36 hetet elvileg a baba meg ninvs annyi idos. Vagy nem tudom

Elso baba es nagyon izgulok. Szeretnem h teljesen egeszseges legyen.

2013. szept. 12. 06:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi minden rendben lesz! !!!:-) A babák nagyon ügyesek ám! !! Hidd el tudják mikor jó nekik ide kint:-):-):-)
2013. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van! Nagyon bevagyok tojva... foleg, hogy azota ilyeneket tapasztalok : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2013. szept. 12. 07:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, 36 hetesen nem lesz már baj, ha megszületik. Egyik ismerősöm szült 36. hétre, 2700 gramm lett a baba, teljesen jól van. Megkérdezhetem hol élsz?
2013. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az usa-ban
2013. szept. 12. 08:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, azt hittem Te is:-) Itt ugyan így működik minden. 2 UH van terhesség alatt, egyébként csak szívhang, vérnyomás, vizelet vizsgálat, néha vérvétel. Nekem az utóbbi két alkalommal hosszúujjún keresztül mérték a vérnyomásom :-) Alig várom hogy 36 hetes legyek, akkor már nyugodtabb leszek, hogy jöhet ha akar, nem lesz baj. Biztos veletek is minden rendben lesz!

32+4 hkm

2013. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez a mindenki mondogatja az összes alapod az aggódásra? Mert akkor szerintem fölösleges...

Lehet, hogy leszel te még nagyon meglepődve a 40. héten, hogy még mindig nincs sehol a baba.

2013. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusaim voltak és 14. napon fogant a kisfiam. 36 hét 5 naposan hirtelen elfolyt a magzatvíz és megszületett. 2550 gramm volt, tökéletes apgarral, nem is számított koraszülöttnek. Iszonyatos gyorsan behozta, most már nagy babának számít a korához képest! Nagyevő mondjuk. Nem lesz semmi, most már csak zsírt rak magára, mindene kifejlődött ne aggódj!
2013. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 36 nap 5 naposan szültem, éjszaka elfolyt a magzatvíz 2490 gramm és 47 cm volt. Az apg. 10-10-10 volt a legjobb. Most már majdnem 9 hónaposak vagyunk és mindenki azt mondja hatalmas baba idősebbnek nézik mint amennyi a súlya pedig az 1 évesekével egyezik meg. Szóval ne izgulj ne gondolj rosszra az sosem jó, légy pozitív, ha másnak is minden rendben ment nálad sem lesz gond!!!! Boldog babavárást.
2013. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!