Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baba lehet vagy valami gond van?

Baba lehet vagy valami gond van?

Figyelt kérdés
Császármetszéssel szültem májusban,július elején megjött,de eddig megint semmi.Viszont rendszeresen érzem a derekam és hasam mintha megakarna jönni de mégsem jön.Tesztet csináltam,asszerint nincs baba(mert amikor terhes lettem pont ilyen volt).Lehet mégis baba(pedig védekeztünk) vagy ez így normális?
2012. aug. 12. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos lehet ilyen, h nem rendeződik a ciklus rögtön, vagy később sem (de ez ritka).

Pl. nekem terhességeim előtt szabályos cilkusaim voltak, 28 naposak ált. Most megjött 3 hónapja először, akkor 17-én, köv hónapban 28-án, utána 11-én...Szóval nem tudom ebben a hónapban mikor lesz a szerencsés időszak....:S

2012. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem nem, mert én is így jártam, h júniusban és múlt hónapban megvolt, (márciusban szültem, bár én természetesen, de nem hiszem, h van különbség), és most kellett volna 30.-án megjönnie, de azóta se semmi! Én is teszteltem, negatív lett, a mellem feszül, már 3 hete érzem, a hasamba, mintha meg akarna jönni, de ugye semmi! Nagyon megijedtem, mert én MOST még biztos, h nem szeretnék újra babát! Jöv. héten megyek dokihoz, remélem, csak játszik velem/velünk a természet! Szurkolok! :) És mi is védekezünk, szóval nem tudom elképzelni, h véletlenül... ahhhhhh remélem hamarosan kiderül!!!!!!

Bocsi, h nem a kérdésre válaszoltam!

2012. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!