Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott szülésznőm valóban...

Fogadott szülésznőm valóban csak akkor lehet, ha fogadott orvosom is van a szülésnél?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 18:01
 1/4 anonim válasza:
Szia. Ez hülyeség. Nagyon sokan csak szülésznőt fogadnak orvost azt nem. Én amikor szültem nagyon kifogtam nagyon rendes szülésznő volt mellettem. Ha fogadott lett volna az sem csinált volna semmit másként az biztos. Még maszirozott is. Pedig nem kötelessége. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Jó lenne ha most is őt fognám ki. De nem lesz szerencsém biztos. A fogadott orvosról meg jobb nem beszélni....Most nekem semmim nincs. 3 hét és elvileg szülök. Boldog babavárást és könnyű szűlést kívánok.
2008. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, a kettő független. Lehet orvosod, lehet szülésznőd és lehet mindkettő is.
2008. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom akkor van így ha nem a saját kh-adban szülsz-területileg.De ha a sajátodban akkor lehet csak szülésznőnél.Nekem legalább is ezt mondták.
2008. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Szülésznőt fogadhatsz orvos nélkül is. Sőt, ha mégegyszer szülök, akkor szülésznőt fogadok csak. Ha komplikáció mentes a szülés - márpedig miért ne lenne az - akkor a szülésznő vezeti le a szülést. Ha valami van, akkor van ügyeletes orvos, aki foglalkozik veled.
2008. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!