Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha fogadott orvosom van...

Ha fogadott orvosom van mennyit szokás neki adni szülésnél? És ha a szülésznőm is fogadott neki mennyit?

Figyelt kérdés
Kb mennyi az alsó határ?Mert hallottam olyat is hogy a nőgyógyásznál az alsó határ az 50ezer ft.
2008. febr. 23. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sokmindentől függ, de elsősorban tőled, hogy gondolod, és mennyit engethetsz meg magadnak.

Nekem fogadott orvosom van,és megmondja mennyi előre, és úgy készülök.De van akitől hallom, hogy a fogadott dokija mondja amennyit akar annyit adjon.

Amúgy nagyon sok kismama nem ad,ill. csak amennyit gondol.Ez teljesen rád van bízva,ill. a dokit ha megkérdezed, megmondja úgyis,vagy ism,erőst kérdezz aki hozzá jár.

Amúgy tényleg attól is függ hol laksz,van ahol40-50 az alsó határ.

Én szülésznőt nem fogadok,ebben nem tudok tanácsot adni.

2008. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában a magánrendelési díj 10x-se!Ha 5000Ft a díja/alkalom,akkor 50.000Ft a szülés.Így tartják.
2008. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogadott orvosom volt. Magánrendelésen egy alaklom 7000 volt. Megkérdeztem mennyi a szülést, azt mondta ő nem kér szülésért,de ránk bízza a dolgot. Én 30at adtam.

De szobatársam dokija megmondta a minimum az egyszeri támogatás összege(50-60e körül van),ennél csak többet adhat. Ne ettől én gyorsan tovább álltam volna.

Szerintem fogadott orvosnál rá kell kérdezni.

2008. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt mondom, hogy fogadott orvosnál rá kell kérdzni, itt sokan írják, hogy undorító, ha megkérdezed, és a doki mond egy összeget. De szerintem amikor orvost fogadsz a terhesség és a szülés levezetéséhez, elfogadod a "szabályokat". Én rákérdeztem, szerintem ezek a 90-100 ezres szülések legendák,de jobb letisztázni.
2008. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogadott orvosom volt, ő 50eFt-ot, a szülésznő pedig 20 eFt-ot kapott!
2008. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fogadott orvosom volt, én megkérdeztem tőle, hogy mennyi nála a szülés. 80ezer volt, egy vizsgálat 7000 forintba került a magánrendelésén. A szülésznőm nem fogadott volt, mi csak 10ezret adtunk neki.
2008. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!