Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes hasleszorítót venni...

Érdemes hasleszorítót venni császár utánra? Hogy kell a méretét belőni, hogy milyen fog kelleni?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy honlapon és 38-44es méretig van,namost én azt sem tudom milyet kellene vennem.42es gatyókat hordtam szülés előtt de most híztam 15kilot,de ugye ebből rögtön le is megy a szülés után mivel kijön a baba,sajnos elfelejtettem megnézni a boltban ahol voltunk így a páromra lesz utalva a dolog,hogy megvegye,de miylet vetessek vele-gondolom ezt nem cserélik ha nem jó és annyira meg nem olcsó 4000ft ért láttam..vagy bp-en tud valaki olcsóbban???köszi a segítséget 37hetes kismama
2008. jún. 27. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy tudom császár után is lehet. Én gyógyászati segédeszköz boltban kérdeztem rá (3000 ft, és vmilyen sebészeti övnek hívják, vagy hasonló, de nem Bp-en). Nekem azt mondta az eladó, h. szülés után mérjem le a haskörfogatomat, küldjek el hozzájuk vkit, és abból a méretből ők már tudják melyiket kell adni.
2008. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is vettem de nem használtam mert kényelmetlen volt.

Gyógyászati segégeszköz boltban vettem kb. 3000 volt.

2008. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,én is arra gondoltam,hogy van egy kismama bandázsom amit gatyókra kell rakni,de ezt kb a terhesség feléig használtam,már nem tudom felvenni-nem nyúlt velem,sztem ez is megteszi,mert biztos,hogy szoros lesz az elején.
2008. jún. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!