Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után milyen hasleszorí...

Császár után milyen hasleszorítót lehet alkalmazni, és mikor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen típusú (márkájú) bugyit, vagy van más lehetőség is? Haspánt, vagy ilyesmi...és milyen hamar kell, vagy lehet használni a műtét után?
2008. máj. 26. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Rubint Réka szinte közvetlenül a szülése utána valami baszott nagy súlyos valamit tett a hasára és a WC-n és zuhin kivül úgy feküdt 2 napig. Ő erre esküszik...
2008. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkabb ajanlom a haspantot, mert a leszorito bugyi ugye osszevissza lesz eknve a gyermekagyi folyas miatt, es csak fel napig lehet hasznalni/nap.
2008. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is császárom volt 3 éve, én egy gyógyászati boltba vettem hasleszorító pántot, és már császár után 2 nappal fel is tettem, csak zuhanyzásnál vettem le. Nagyon bevált, gyorsan visszaállt a hasam. A dokim nem pártolta, de saját felelősségemre fent lehetett.
2008. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!