Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után használtatok...

Császár után használtatok haskötőt, hasleszorítót?

Figyelt kérdés
Elvileg hasi műtétekhez (illetve műtét utánra) találták ki, mégis sokan ellenzik, miért?
2010. okt. 16. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem használtam.Igazából nem hallottam,hogy ellenzik,de ha belegondolok én azért nem akartam,mert a sebnek jobb ha szabad levegőn van,jobban gyógyul.
2010. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem használtam...fúúú tudod milyen rossz? Életemben egyszer volt rajta fűző, mire hazaértem már levegőt sem kaptam:S

Gondolj bele,hogy friss sebbre milyen f@sza rakni:S

Na az ok meg amúgy az,hogy túl nyorsannyom vissza, legalábbis az egyik, mert mg van csak nem emlékszem:)

2010. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én használtam, nagyon nagy volt a vágásom és nagyon fájt. Mindig úgy keltem fel az ágyból, hogy tartottam a hasam mert annyira fájt hogy húzódott lefelé. 7 nap után feltettem és sokkal jobb volt. 3 hónapig hordtam csak éjjel vettem le. Nagyon jó dolog szerintem, sokkal kevésbé fájt így.


Nekem egy hosszú és kb. 30 cm széles övszerűm volt, és annyira lehet beszorítani amennyire jól esik. Persze elejében nem nagyon szorítottam csak amennyire nem fájt a seb. A kórházban a nővérek elmondták, hogy mindenképpen fekve kell feltenni.

Azt azért elmondanám, hogy én decemberben szültem és a haskötő nagyon melegített így is, nyáron nem tudom hogyan viseltem volna el ilyen sokáig.


Ja és nem a sebre teszed hanem a sebet takaró kötésre, természetesen.

2010. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használtam, a dokim is javasolta.
2010. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én puhát vettem, nem szorítja a sebet, viszont tartja a pocakomat, ami nekem fáj, ha lehúz, mert akkor valahogy a sebet is lehúzza. Szóval nekem bevált. Estére én sem használom.
2010. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!