Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki felvilágosítana a...

Valaki felvilágosítana a szülési fájásokról?

Figyelt kérdés

-1: Hány percessel indul általában? Mindenképpen 10-15, vagy annál is több percessel kezdődik, vagy totál a semmiből elindulhat rögtön pl 3-4 percessel is?

-2: Ha már rendszeres fájás van, akkor azok hány másodpercesek? Lehet 5-6 is akár, vagy hosszabbnak kell lennie?

-3: A fájás sűrűsége összefügg az erősségével? Tehát ha 10-12 perces, az csak enyhe, és a 3-4 perces már jó erős, vagy a 3-4 perces fájás is lehet gyenge?


Nagyon köszönöm a segítséget.


2013. júl. 23. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjából 5-6-7 perces fájásokkal kezdődött, olyan délután 3 körül, pontosan nem tudom. Gondoltam lehet jósló, mert nem volt rendszeres. De sosem lett igazán rendszeres. nekem volt olyan, hogy 7 perces, aztán 4, aztán megint 7. A 7 perces nagyon erős volt, a 4-es kibírható. aztán lett belőle 5-6 perces, nagyon sokáig, utána jöttek 4 percesek is, és este 10-kor már 3-2 perceseim voltak, elég erősek. Ekkor már hívtuk a mentőt, kb 15 perc alatt benn voltunk a kórházban, de akkor egy kicsit megint lassult a folyamat, ugyanis megint 5-6 perceseim voltak, de nagyon erősek. Aztán negyed óra és 3 percesek lettek, aztán szültünk.

Érdekes volt, mert nekem sosem lettek "igazán" rendszeres fájásaim.

2013. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!