Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszeres fájásokról kérdeznék?

Rendszeres fájásokról kérdeznék?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan kell mérni,fájás kezdetétől következő elejéig? Vagy,hogyan?A másik meg akinek rendszeresedtek és mondjuk 5percesei voltak,azok percre pontosan 5percesek voltak,vagy volt hogy,4 vagy mondjuk 6? Köszi:)
2013. máj. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy mértem, hogy jött egy fájás, azt mértem, kb 20-30 mp-ig tartott. Felírtam. Aztán mértem megint az időt, eltelt kb 5-6 perc és megint fájás jött. Felírtam azt is. Szóval írtam , hogy hány percenként jön és mennyi ideig tart. Csak kb 5 perces különbségek voltak, volt, hogy 10 perc is eltelt 2 fájás között. Nem percre pontosan 5 volt,de az volt az átlaag nekem. De! Senki nem kérdezte és legfőképp nem nézték meg! :) A beteghordó még meg is jegyezte, hogy talált egy cetlit is a szekrényemben,azok biztos lottószámok voltak :D De azért írkáld te is hátha vki kérdezi.
2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,én úgy mértem h. jött a fájás és kövi elejéig,azt viszont nem h. meddig tartott,de írom egyébként 3/4 8tól már ilyen 9-13percenként jönnek...Ma voltam dokinál már ott is voltak rendszertelenek,meg egész nap,mellé külső méhszáj 1ujjnyira nyitva,azt mondta h. bármikor kijöhet a kisasszony.Köszi:-)
2013. máj. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!