Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esett valaki teherbe fogamzásg...

Esett valaki teherbe fogamzásgátló rendszeres szedése mellett?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedte es mégis teherbe esett? En regulont szedek mar lassan 2 éve, mindig szinte percre pontosan bevettem, soha nem felejtettem el. Nem engedtem sosem, hogy a párom belém élvezzen, de utoljára mégis megengedtem neki. Azóta ott motozkál a fejemben, hogy mi van ha nem hat rendesen a tabletta....
2013. febr. 4. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, a barátnőm. Nem írom le melyik tabletta mellett lett terhes, de rendszeresen szedte, nem tinilány volt már, 30 volt 2 gyerekkel a háta mögött, mikor becsúszott a harmadik.


Nem engeded, hogy a barátod elélvezzen benned? Húú, ez már beteges! Ha rendesen szeded a bogyót, igen kicsi az esélye, hogy terhes leszel, de ugye ez sem 100 %-os, a esély mégis elenyésző.

Én 5 évig szedtem bogyót, rendszeres nemi életet éltem a férjemmel, majdhogynem napi szinten, egyszer sem lettem terhes.

2013. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fogamzasgatlo mellett miért nem engeded h beléd élvezzen?nagyon ritka h rendszeres szedés mellett teherbe essen vki!a legmegbizhatobb fogamzasgatlas ha mindent betartasz a gyogyszer!
2013. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor történhet meg ha elfelejted bevenni vagy antubiotikumos szedtél közben! Az el veheti a védetséget!
2013. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Énis folyamatosan szedtem a bogyókat és mégis teherbe estem. 35+3 h km
2013. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beteges hogy nem engedtem hogy belemelvezzen,de 22 éves vagyok es egyetemre járok,szüleimmel élek es meg véletlenül sem szeretnék gyereket,éretlen vagyok hozzá....azert hallani h valaki tabletta mellett esett teherbe,nem szeretnék en is igy járni most meg...
2013. febr. 4. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

percre pontosan rendszeresen szedtem! Se antibiotikum, se hanyas hasmenes es megis. Bar nem banjuk, mar szo volt rola ugyhogy ha enyire jonni akart a babo, mi csak jobban orulunk:)

33 hkm

2013. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itteni kérdések válaszokból kiindulna szinte mindeki.
2013. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!