Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki bármilyen...

Van itt olyan aki bármilyen fogamzásgátló mellett estek teherbe? Vagy hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve kb. pharmatex-et használunk! Sose voltunk együtt nélküle! És kimaradt a menstruációm. Elmentem a dokihoz, nem is gondolva arra, hogy terhes vagyok. Mikor az ultrahangos nő mutatta a monitoron a kis bébimet majdnem leestem az ágyról a meglepettségtől! 7 hetes vagyok. Ha már így alakult nagyon örülünk neki, de valaki járt már így?
2012. máj. 8. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg én azért modnom hogy elvileg mert még majd csak most csinálok tesztet 10 hós a lányom Jangee fogamzásgátlót szedek eddig rendszeres volt a mensesem de msot sajnos csak egy hétre jött meg 2 napig tartott nagyon kis menyiség remélem nem lesz baba
2012. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szintén jangee mellett történt a baj, vagyis most már úgy tekintünk Rá, mint a legnagyobb öröm :) terveztük, de előbb be akartuk fejezni a költözködést és meg akartuk tartani az esküvőt, hát nem így lett... most vagyok 24 hetes, már itt vagyunk az új házban, esküvő pedig csak polgári lesz, a nagy hacacáré pedig úgy 2 évvel tolódik.

sok boldogságot!! :)

2012. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Lindynette20 mellett estem teherbe, most vagyok 17+4napos, de egyáltalán nem bánjuk:)
2012. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szintén pharmatex-et "használtunk"! Bár nem valami körültekintően. :-)

Ma vagyok 14+5 és nagyon boldog. De először nagyon megijedtem... Sírtam.

Kérdezi a párom: Most miért sírsz?

Erre Én zokogva: Most miii leeesz?

Mire Ő: Mi? Hát gyerek! :-D

Ezzel eldőlt minden és azóta egyre jobban szeretjük egymást.

Boldog babvárást Nektek!

2012. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint: Babavárást! ;-)
2012. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anyósom Ovidon mellett lett terhes. Így lett a férjem. :)

Barátnőm anyukája is terhes lett fog.gátló mellett.

Másik barátnőm Pharmatex mellett lett várandós.

2012. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A pharmatex kizárólag kiegészítő védekezésre alkalmas. Önmagában nem, ezt mondania kellett volna az orvosodnak!

Rengetegen esnek teherbe mellette.


Mindenesetre ha már így alakult - gratulálok! :)


39 hetes km

2012. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is terhes lett fog.gátló mellett, pedig rendesen szedte. 2,5 éves fiúcska :)
2012. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ritka a rendes gyógyszer mellett és sokszor meg merném kockáztatni,hogy nem szedte az illető megfelelően.De ez a pharmatex nem rendes fogamzásgátló.Óvszernél nincs biztonságosabb szerintem amúgy.Az ha nem lukad ki,véd is.
2012. máj. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pharmatex mellett nem csodálom, hogy terhes maradtál. Az nem alkalmas rendes védekezésre, nagyon rossz a pearl indexe, sok nő teherbe esett már mellette. Az orvosom azt mondta, hogy csak kiegészítő védekezésre alkalmas, tehát megszakítás+kúp, vagy óvszer+kúp, de önmagában nem sokat ér, csak a töredékét tudja hatástalanítani azoknak a spermiumoknak, amik feljutnak. De hogyha már így örültök neki, akkor gratulálok, és boldog babavárást kívánok!
2012. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!