Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan fogamzásgátló...

Van olyan fogamzásgátló amitől híztatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem konkrétan a fogamzásgátlótól híztam, hanem egy rejtett hormonbetegségtől, de a fogamzásgátló hatására jött elő, így végül is, ha nem szedtem volna, lehet elő sem jön soha és nem hízok 30 kilót! :(
2012. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább egyél tápláló kajákat, ne májkárosító fogamzásgátlót.Ami egy műhormon.
2012. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy folsavat szedj, jó étvágyat csinál
2012. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lyndinettétől híztam, de nagyon éhes is voltam!
2012. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Étvágyat csinálnak. Fogamzásgátló nem hízlal.
2012. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég az hogy étvágyat csinál!!!:D
2012. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem a lindynette nem csinált étvágyat. viszont mikor abbahagytam...borzalmas haj és bőr, mint egy kamasz :(
2012. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem a fogamzásgátló hizlal. Hanem, hogy a nőknek nem mondják, és emiatt nem is tartják be a vegyes diétát, amit minden egyes fogamzásgátló tabletta mellett tartani kell. Megváltoztatják az étvágyát az ember lányának, így fokozottabban kellene figyelni. Én addig nem kezdtem el hízni, amíg mellé nem szedtem magnéziumot és b6-ot, igaz, hogy az ingerlékenységem elmúlt, de az étvágyam rohamosan nőtt, ami fel sem tűnt egy ideig (csak amikor már többet ettem jóval mint a párom)és plusz 5 kg-nál jártam. Soha nem volt problémám a súlyommal, étvágyamnak megfelelően ehettem, most hozzá kell szoknom, hogy nem lehet annyit enni, amennyit kívánnék:(

Gondolom a tabletta miatt nehezebb lesz mint amúgy, de ez van

(3 éve szedem)

2012. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!