Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem az ovulációs tesztet...

Nem értem az ovulációs tesztet. Valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés
A nem várt napján csináltam kettő ovutesztet jóstesztként.pozitív lett mind a kettő,de másnap reggelre megjött :( erős,darabos vérzés volt két napig,aztán a harmadik napra(azaz mára) már csak pecsételő vérzés van.csináltam megint kíváncsiságból egy ovutesztet és megint pozitív(menstruáció harmadik napján).ez most mit jelent??? és miért csak két napig tartott szinte a mensim??? (szeretnénk babát) valaki eligazítana,hogy most mit jelent ez a három pozi teszt?? és miért csak két napig tartott a mensim??van összefüggés a kettő közt??vagy lehet terhes vagyok?
2013. febr. 10. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet én nem értem pontosan. Miért ovu tesztet csinálsz a nem várt napján?
2013. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert sokan írták már hogy jóstesztként alkalmazták és gondoltam kipróbálom én is kíváncsiságból,hogy tényleg igaz-e,hogy kimutatja a terhességet.aztán csak egy nagy kavarodás lett belőle... :(
2013. febr. 10. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Jóstesztként az ovulációs tesztet? Hm... Ekkora hülyeség hallatán köpni, nyelni sem tudok.
2013. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OKÉ.NEM KÖTELEZŐ NEKED ITT VÉLEMÉNYT NYÍLVÁNÍTANI... VAN AKINEK BEJÖTT,VAN AKINEK NEM! EZÉRT NEM KELL LESZÓLNOD SENKIT
2013. febr. 10. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt írják, hogy használható jóstesztként is, de kb. 5%-nak mutatott valami használható, értelmeset. Szerintem vegyél otthonra is egy adag terhességi tesztet (én legalábbis így csináltam) és minden tesztet akkor használtam, amikor kell, nem próbáltam kísérletezgetni, mert csak ez van belőle...

Senki nem fog tudni neked biztosat mondani, hogy mitől vérzel és mennyit és van-e összefüggés, de egy csomó időt, energiát és aggódást megspórolsz, ha mindent rendeltetés szerűen használsz.

2013. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hormonális bibi miatt is mutathat folyamatosan pozitívat az ovu teszt!

Mennyire volt pozitív? Erős volt mindkét csíkod?

Valóban mindenkinél máshogy jön be. Én párhuzamosan használtam jóslásra is 10-esHCG-vel együtt, és amikor én babós lettem, nálam fokozatosan erősödött a HCG-vel együtt, a nemvárt napján pedig mindkettő full erős két csíkos volt.

Érdemesebb itt a neten olcsón beszerezni érzékeny hcg teszteket és ovuteszteket is. Inkább HCG-vel tesztelj, az biztosabb, mintsem az ovuteszteket lövöd el.

Holnap vegyél egy érzékeny tesztet ha nem hagy nyugodni a dolog. Az is lehet terhes(voltál). ezért érdemes inkább terhességi tesztekkel próbálkozni.

(remélem engem nem kiabálsz le :) ) :):):)

Minden jót! :)

2013. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nem kiabállak le!nem írtál bántó dolgokat! hát nem ugrik le a két csík az ovu tesztről.sem a kontroll,sem a teszt csík.de a teszt csík erősebb minta kontroll
2013. febr. 10. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor az nem jelent pozitívat. Egyébként ha a ciklus bármely napjában tesztelnél lehet csíkos, mert az LH folyamatosan jelen van a szervezetünkben, hol erősebben, hol gyengébenn, ingadozik. Simán lehet két csíkos(nem pozitív, csak két látszódó csík). A baj már a nagyon erős állandó két csíkoknál van, az már valami bibit jelent.
2013. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!