Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 napja szultem és még mindig...

6 napja szultem és még mindig elég erosen vérzek. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egy hónapig tartott. Ne aggódj :)
2008. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy szoptatsz-e, mert úgy könnyebben abbamarad. Azt mondják, kb. 2-3 hétig tart.
2008. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors válaszokat! igen szoptatok, s ugy erzem mintha ettol még erosebb lenne! sot néha még verdarabok vagy csomok is jonnek belolem, nem kellemes, mert a gatsebem is fáj!
2008. jún. 23. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem öt hétig volt erős vérzésem, igaz másfél hét után elapadt a tejem a fájdalomtól, mert nagyon durva volt a gátsebem. Remélem hamar felépülsz. Sok boldogságot a babóhoz. T.

2008. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Emlékszem,amikor a kh-ban varratszedés előtt,pont szoptattam.Persze ennek hatására megerősödött a vérzés,és egy hatalmas alvadt vérdarab landolt a doki előtt.Én cikinek éreztem:S

Amúgy 4 hete szültem,és olyan 3 napja nem kell betét,hanem elég a tisztasági is.

2008. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem ilyen magatol felszivodo varratok vannak, allitolag 10-14 nappal szules utan pisilessel valamikor tavozik)vagyis ez az a felszivodás, h magatol kipotyog?:o))szoptatni még tudok. csak zavar ez a verzés, mert minden pisi utan a baba miatt nem zuhizhatok. felek magara hagyni a csoppseget.
2008. jún. 23. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én írtam harmadiknak. Nos nekem is felszívódó varrataim voltak, és én még az ötödik héten is "találkoztam" velük a tusolókabin alján! Tehát lassan szívódnak fel a belső varratok. A külső nekem nem felszívódó volt, azzal három hetet kellett volna várnom, de két hétig bírtam és utána kiszedettem. Még nagyon friss a gátsebed, minél erősebb a vérzés, és minél több alvadt vér távozik, annál hamarabb kitisztul a méhed, a szoptatás után/közben pedig az a jó ha intenzívebb lesz, hisz olyankor húzódik össze a méhed. Tehát ez mind természetes folyamat. Amúgy én nagyon gyakran tusoltam mert az puhítja a külső varratokat. És az első héten hypermangános vízzel kellett öblögetnem a gátsebet, később pedig Octenysept sray-vel fújtam, de jó rá az aloe verás spray is(elég drága), vagy a körömvirág kenőcs, de csak ha eltelt legalább egy hét. Én úszógumin ültem próbáld ki, de csak félig fújd fel! A babót pedig nyugodtan magára hagyhatod hiszen ő még csak eszik és alszik. És nagyon sokat kell pihenni. Minél többet pihensz annál gyorsabban regenerálódik a szervezeted! Minden percet használj ki amíg a babucid is alszik, te is pihenjél. Ha van segítséged (nekem nem volt, csak a férjem), akkor azt fogadd el! Igyál sok folyadékot és egyél is még akkor is ha nincs étvágyad! Az én babám nyolc hetes, tehát én is nem rég szültem és együtt érzek veled. Mielőbbi gyógyulást. T.

2008. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!