Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! 2hete szultem. Tobbi...

S. O. S! 2hete szultem. Tobbi lent! (? )

Figyelt kérdés

repedtem vannak varataim meg mindig fajnak!de van egy ilyen gorcsszeru erzesem mikor pisilek!!nem tudom hogy ez normalis?pont a legerzekenyebb ponton!!attol felek hogy nem fog elmulni es nem fogom elvezni a paromal a sexet!

esetleg volt valaki ilyen helyzetben??


2011. aug. 26. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,h hol szültél? Mert látom, h ékezetek nélkül írsz és arra gondolok, h nem Magyaro-on. Minden esetre menj el az orvoshoz, mert ilyen esetben kell, h lásson az orvos. Ha véletlenül Angliában élsz, akkor meg legyél nagyon rámenős az orvossal, h megnézzen.
2011. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem itt szultem budapesten a szent imre korhazban! felig nem vagyok magyar es a gepemen sincsnek magyar betuk!gondoltam hogy elmenyek dokihoz de meg varjak par napot?
2011. aug. 26. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt,én is nagyon repedtem,sok varratom volt.Sajnos kellett 1 hónap is mire nem fájt már.Próbáld meg az aloe vera sprayt,a dm-be lehet venni,én azzal fújtam a gátsebet,nagyon jó rá.
2011. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még a mai napig is nyilal, ahol megvágtak, pedig 8 honapja szultem.
2011. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!