Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babát váró kismamák,...

Első babát váró kismamák, féltek a szülestol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt nincs szabad orvos választás... orvos sincs. Ha megkérdezem a védőnőt, csak sablonszöveg van. Ennyi... magamra vagyok utalva. Hiába nem dugom a fejem a homokba, mert nem dugom... ez van.

Egyébként a legrosszabb tényleg a bizalmatlanság, mivel nem fogom ismerni azt vagy azokat, akik ott lesznek mellettem akkor (leszámítva a férjem, esetleg a tesóm), nekem hiába mondják, hogy nekik ez a dolguk, ezt tanulták, már több száz, esetleg ezer szülést vezettek le... én attól még nem fogom ismerni őket. Az meg, hogy egy ilyen helyzetben vadidegenek vegyenek körül....hát majd meglátjuk mi lesz, hogy lesz.

Valahogy csak túléljük...

2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És a kórházba se lehet bemenni "látogatni".Nincsenek ilyen nyílt nap féleségek?Nem lehet valahogy beszélni azzal a pár orvossal?Itt Pesten (nem tudom te merre laksz), a kórházakban van ilyen szülőszoba látogatás, ahol körbevezetnek, lehet kérdezni..stb.Arra felétek nincs ilyen?Nem lehet hogy segítene neked valamelyest, ha látod hova kerülsz?Milyen környezetbe?Esetleg még tényleg pár dokit el is lehetne kapni.Egyébént pedig inkább a szülésznőkkel kéne kommunikálnod, mert én nem fogadtam senkit, így orvost alig láttam.Mindig a szülésznő jött megnézni mi van velem, és ő is segítette mindkétszer világra a babámat.Orvost csak a varrásnál láttam, és úgy tudom őt csak akkor látod ha "baj" van.Persze azért mert megnéz majd, az nem azt jelenti hogy gond van.
2013. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En konkretan rettegek a szulestol.42 hetben vagyok uh ma be is fektettek.Nem indul a baba ugyhogy valami tagito tamponnal akarnak szuleszteni holnap.Meg rosszabb hogy Franciaorszagban vagyok,nem sokat értek,párom nem tud bejonni csak holnap :(( Félek :(
2013. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Juuuuj utolsó! Könnyű, gyors szülést és gyönyörű egészséges babucit!!!! Ne gondolj semmi rosszra, nemsokára a kezedben tarthatod! :)))
2013. jún. 21. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!