Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan fogom tudni hogy...

Honnan fogom tudni hogy beindult a szules? Mikor hivjam a dokit? Mikor induljak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megindulnak a fájások, érezni fogod. Vagy elfolyik a magzatvíz.
2013. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ mennyit szeretnél kórházban vajúdni. Ha bemész 10percesekkel, lehet, hogy még egy fél napot ott töltesz. De 5perceseknél már be kell menni. Ha elfolyik a magzatvíz, akkor lezuhanyzol, és bemész. Ha zöld a magzatvíz, akkor azonnal indulsz.
2013. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha rendszeresek a fájások, akkor az már a vajúdás. Ha rendszertelen, és meleg zuhan hatására elmúlnak, akkor az csak jósló! Ezért szerencsés szülésznőt fogadni, mert őt hívhatod, ha nem vagy biztos benne, és ő gyakorlati tanácsokat tud adni a tüneteidre!
2013. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod, nyugi. :-) Én is ezen paráztam még pár hete, hogy honnan fogom tudni, hogy ezek már igazi fájások, nem jóslók (rengeteget jóslóztam az utolsó 3-4 hétben, sokszor rendszeresedtek is de elmúltak, és igaz hogy 2. terhesség volt, de az elsőt indították így nem tudtam milyen amikor magától beindul), de amikor aztán jött az első igazi fájás akkor tudtam, hogy ez az (nálam aztán rögtön a víz is elfolyt). Viszont nekem nem voltak 20 meg 10 percesek. Az első két fájás közt 8 perc telt el, utána már 4 percesek jöttek kb. fél óráig, utána pedig 2 majd 1 percesek, ha nem éjszaka lett volna lehet be sem érünk a kórházba a szülésre, első fájás után kevesebb mint 2 órával megvolt a baba. Szóval azért nem árt résen lenni, főleg ha szinte egyszerre folyik el a magzatvíz és indulnak be a fájások, mert akkor valószínűleg gyorsan fognak zajlani az események.
2013. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!