Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki akinek burok repesztése...

Valaki akinek burok repesztésel inditották meg a szülést? Milyen volt? Nekem holnap szeretnék de nagyon félek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, az nem fáj.Elfolyik a magzatvíz és ennyi.Nekem is volt, de ennek ellenére nem indultak meg a fájások, így oxitocint kaptam.Na attól aztán rendesen lettek....Azért volt szükség burokrepesztésre, mert már nem volt olyan jó a baba szívhangja, a 41.héten jártunk.Könnyű szülést, boldog babázást
2009. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is csinálták,de ne félj,semmilyen fájdalommal nem jár!Mikor fekszel a vizsgálóágyon tesznek a feneked alá egy tálat,abba folyik a viz!Aztán sűsűsödnek a fájások és hipp-hopp megszületik a baba!

Kivánok könnyű szülést és nagyon jó egészséget!:))

2009. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fájásokkal mentem be szülni, de mivel nem folyt el a magzatvíz, repesztették, valóban nem fáj. nem is érzed...

Mennyi idős vagy, és a méhszájad milyen?

2009. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is repesztettek burkot, de nem is éreztem, fájás alatt csinálták. Csak azt a kütyüt ne nézd meg, amivel csinálják, mert akkor nem fogod megengedni... Mint valami horrorfilm kellék. Na most jól megnyugtattalak biztos, de tényleg nem fogod érezni!!!

Nekem az rosszabb volt, hogy folyik szanaszét mindenhova a magzatvíz.

Könnyű szülést kívánok!

2009. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem este kezdet szívárogni a magzatvíz, így amikor bementünk a kórházba megvizsgáltak és egy hagyományos injekciós tűvel kiszúrták. Olyan érzés volt, mintha percekig pisiltem volna, de nem fájt egy kicsit sem. Ne izgulj, hamarosan már találkozhatsz a pocaklakóddal. :) Kellemes babavárást és könnyű szülést. :)
2009. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem vajúdás közben repesztettek burkot, én is féltem tőle, de semmit nem éreztem. Nekem is ágytálat tettek alám, odajött a doki, és már kész is volt, szinte fel sem fogtam. Mondta, hogy szép tiszta a magzatvíz, és már küldtek is előkészítésre.
2009. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!hát nem került rá sor mert éjszaka elfolyt a magzatviz,de azért köszi.
2009. okt. 13. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok babának, mamának egyaránt.:)
2009. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!