Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 22 hétre történő szülést,...

22 hétre történő szülést, amit oxytocinnal indítottak be, lehet spontán vetélésnek nevezni?

Figyelt kérdés
A baba élt utolsó percig,a papíromra mégis azt írták,hogy avorton és nem magzat.
2011. júl. 31. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom! nekem előfordult, hogy mást írtak a papíromra, gondolom a kódok miatt...
2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hány hetes volt,megmutatták,láttad?Rengeteg kérdés merül fel,és van ami nem illik a képbe.
2011. júl. 31. 22:55
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

miért indították meg ha élt???

sajnálom...

2011. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kitágultam fájdalom nélkül annyira ,hogy nem volt már mit tenni.Nem indult meg a szülés,5 centinél megállt,de a burok be volt csúszva a hüvelybe
2011. júl. 31. 23:35
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
sajnálom :(
2011. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sajnálom!!!

Nem akarok tolakodó lenni csak azt szeretném kérdezni hogy hogy nem vették észre hogy nyíltál?

Ha akarsz róla beszélni akkor írd le hogy mit gondolsz mi nem illik a képbe.

Sok erőt kitartást kívánok neked a jövőbe!!

2011. aug. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Teljesen megértelek nekem is volt pont a 22,héten, tavaly januárban. ÉS igen,ezt spontán vetélésnek nevezik. Velem a mentős közölte nagy bunkón hogy ez nem koraszülés haem spontán vetélés!

De fel a fejjel, én rá 4hónapra teherbe estem (védekezés melett) Most itt teper mellettem a 6hós fiam:):)

Én mindig azzal nyugtattam magam, hogy inkább veszítsem el, még mikor nem ismerem, MInthogy szenvedünk párévet, ésúgy...

De most van egy egészséges fiam:)

2011. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez nem egészen most történt,épp ezért ne nézzetek hülyének,amiért most írok róla.De valahogy ez a történet soha nem volt lezárva.

A férjemmel sem beszéltünk róla,egész mostanig.Olvastam egy cikket a Nők Lapjában,és az hozta ki belőlünk,hogy beszéljünk róla.

8 évvel ezelött történt azóta van egy 3 éves egészséges kislányunk.

Az merült fel,hogy miért rohantak el vele,talán kísérletezni akartak vele,hogy lehet életben tartani vagy nem.Beindított szülés volt,akkor a papíromon miért nem szerepelt,csak az ,hogy spontán vetélés.Miért írtak 3 héttel kevesebbet.tudom,hogy élt utolsó pillanatig,éreztem,mozgott.Miért nem adták ide,hogy a kezünkben haljon meg.Meg sem mutatták.

Azt mondták küldik genetikai vizsgálatra,6 hét múlva telefonáljunk.Aztán kiderült nem volt semmi vizsgálat,nem volt eredmény.

Ne ítéljetek el,hogy ez mind most jött elő,de akkor én csak annyit tudtam,hogy tegyem túl magam minél hamarabb.

2011. aug. 1. 14:34
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

ezeket a kérdéseket mind ott kellett volna megtenni és kérdezni, reklamálni

8 év után ha te sem, mi honnét tudnánk a választ

ne emészd magad rajta..

3 éves gyönyörű gyermekednek élj és ne a változtathatatlan múlton..

2011. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem arról szólt a kérdésem,hogy Ti kellene megmondjátok mi történt.Aki nem ment át ilyenen,úgysem tudja miről beszélek.

Köszönöm a normális válaszokat.

2011. aug. 1. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!