Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam 41 hetes. Csak...

Ma voltam 41 hetes. Csak akkor fáj a hasam, ha mozgok, de akkor nagyon. Ha ülök elviselhető, ha fekszem, nem fáj. Ez normális? Megindul így a szülés?

Figyelt kérdés
Holna megyek még utoljára vizsgálatra, kedden megindítják, ha addig nem bújik ki. Éjjel nagyon híg folyásom van, 2X kellett betétet cserélnem, de állítólag nem magzatvíz szivárog a doki szerint. Ma ha fennt voltam, iszonyatos görcseim voltak, muszály volt leülnöm. Ha ülök, elmúlik, ha fekszem akkor is. De ha csak kimegyek a konyhába inni, alig bírok visszajönni , úgy fáj a hasam. Olyan mensi szerű, pár percig tartó intenzív görcs. Lesz ebből valami? Mivel nem rendszeres a fájás...Örülnk, ha már kibújna...Tudom, sétállnom kéne, de állatira fáj akkor, és folyamatosan, nem áll be egy mondjuk 20 vagy 10 perces fájás...
2008. jún. 14. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy fájásgyengeség. Hogy pontosan mit takar, azt hosszú lenne elmondani, de az biztos, hogy ilyen, mint amit leírtál. És a szüléshez tartozik. Tehát hívd a dokidat és indulj a kórházba! Ne várj tovább, mert ha tényleg az, aminek tűnik, akkor orvosnak kell látnia, burkot repeszteni, vagy valami módon begyorsítani a szülést. Nem írtad, mennyi ideje görcsölsz, de a 41. héten már előfordulhat, hogy annyira ki van tágulva a méhed, hogy nem képes rendes szülési összehúzódásokra. (Nálam is ez volt, 6 nappal hordtam túl a fiamat, és a doki folyamatos szívhangellenőrzés mellett felgyorsította a szülést.)

(Ha a dokid azt mondta, hogy el fgo múlni, akkor talán kérdezz meg egy másik dokit is, anehogx

2008. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

...bocsi..

szóval nehogy baja legyen a picidnak az elhúzódó szülés miatt!

2008. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!