Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 40 hét után milyen...

Betöltött 40 hét után milyen vizsgálatok vannak? NST minden nap? És a magzatvíz vizsgálat? Az milyen időközönként? És hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Holnapra vagyok kiírva, de jele semmi a szülésnek...
2009. szept. 23. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi szombatra vagyunk ki irva,és szombaton már megyünk is magzatviz vizsgálatra+nstre.Remélem hamarosan ki bujik a manonk,mert nálunk ez a vizsgálat 6500ft.pár nap tulhordás és anyagi csöd :)
2009. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Magzatvíz vizsgálatért fizetni? Vagy azért mert magán rendelőbe jársz??? Ezt nem hallottam még... De valóban anyagi csőd.

Én ha a hétvégéig vagy hétvégén nem szülök, akkor hétfőn addig ütöm az asztalt, amíg meg nem csinálja a magzatvíz vizsgálatot... aztán majd meglátjuk.


Nem mellesleg mára vagyok kiírva. :)

2009. szept. 24. 09:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Első vagyok.Voltunk koponya-hasi uh-ott minden rendben,bár elmáletileg ha baja van 6hónaposan fog kiderülni:(Most volt 4hónapos,viszont olyan mozgékony,már hasra fordul,reggeltől-estig elvan magával.Az a lényeg,ha úgy érzitek valami nem stimmel,rögtön szóljatok az orvosnak!
2009. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia!Igen magán rendelésre járunk,nst 1500 vzsgálat 5000.Szoritok neked.Én félek egy kicsit,remélem mgkimél a fiam és ki kivánkozik addig.Ird meg,hogy mi volt.
2009. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szia.Én péntekre vagyok kiírva, de még nálam sincs jele a szülésnek.Habár ma elkezdtem kissé szédülni,de ez szerintem mástól van.A doktornőmtől hétfőig kaptunk "haladékot", szerintem ha addig nem születünk meg, indítani fogja. Az igazsághoz hozzátartozik,hogy 2 héttel ezelőtt már 2 cm-re nyitva voltam és a méhnyak is rövidült,akkor meg is vigasztalt,hogy szerinte nem fogja a baba megvárni a 25.-ét. De úgy látszik ez a Babóca nagyon kitartó.Én utoljára kedden voltam NST-n, és legközelebb csak hétfőn kell mennünk.
2009. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap dokinál. Nst rendben, a méhtevékenységes görbémnél 80 a minimum volt, volt rengeteg 100-as hosszú érték is. Meg is vizsgált, 2111 a méhszájam. De még mindig egyben... :( Holnap meg hétfőn megyek Nstre, kíváncsi leszek már mi lesz, meg néz majd magzatvízet is, de mikor azt nem mondta, lehet hétfőn csak...És tegnapra estére valami gyengébb hideg frontot mondott, de az se indította meg.

Kitartás csajok!!! :)

2009. szept. 25. 11:05
 17/20 anonim válasza:
Kitartásra meg türelemre van tényleg nagy szükségünk...de olyan nehéz...én már a Babócával is beszéltem, megnyugtattam,hogy nyugodtan kibújhat, nagyon fogjuk itt kint is szeretni :) Nagyon Boldog lennék,ha hétfőig sikerülne megszületnie, teljessen természetessen, spontán :)..no,de mintahogy írtam is, kitartás, hiszen hétfőig még van 3 napunk...Minden kismamának szorítok,hogy a lehető legnagyobb rendben mennjen minden.
2009. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hétfőn engem is befektetnek, már a 42. hétben leszünk! Nst-re heti 3x hívnak (5000-ért), és hiába kérem, nincs magzatvízvizsgálat, mivel "minden rendben". Remélem nem lesz baj ebből. Jól értettem, hogy a méhes görbéd 80 és 100 közt kanyarog? Mert akkor én valszeg hiába örültem tegnap hogy időnként már felment 70-ig is 0-ról! Azt hittem az 0-10-20-ról megy fel 100-ig meg vissza szülés előtt...
2009. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen a méhes görbém volt annyi!!! Én is reménykedtem, és vártam hogy hátha este beindul, éreztem is hogy feszültebb, olyan aktívabb, meg voltak fájások is. Most is fájdogál, de látod még mindig csak netezek... Most indulok még a lányomért az oviba... Ez a váreakozás... ez készít ki... :) Amikor vársz valamit, de ugyan félsz is tőle, de nem tudod hogy mikor jön el az idő. Lehet 5 perc és csobog a vízem... de lehet 1 hét múlva úgy indítják... és csak vársz és vársz és figyelsz... :)
2009. szept. 25. 12:19
 20/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ma megnézték a magzatvizet.Minden ok,nem volt valami kellemes.Azt mondta a doki,hogy kinyilt a belsö méhszáj is.Hétfőn megint magzatviz+nst.Ha nem akar jönni a mano rásegitünk.Hát remélem elindul egyedül is.
2009. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!