Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Barnázás vizsgálat után!? A...

Betta55 kérdése:

Barnázás vizsgálat után!? A többi lent

Figyelt kérdés
Ma voltam terhestanácsadáson 38+3 naposak vagyunk, a mészájértékem 2000-es. A doktornő úgy megnyomkodta a mészájamat (fájt is), hogy most egész sűrű barnás folyásom van. Az nst nem mutatott különlegesebb fájás tevékenységet. Volt valaki akinek megindult a szülése pár napon belül?Vagy majd abba marad a barnázgatás?Kérdeztem tőle, hogy ezt mért csinálta, de csak mosolygot.Tanácstalan vagyok, mert első baba.
2011. aug. 16. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mosolygás helyett elmondhatta volna, hogy a méhszájadat próbálta tágítani, és ami a barnás lehet, az a nyákdugó.

Ezt azért csináják a dokik, hogy beinduljon a szülés.

Nem lehet tudni, te hogy reagálsz erre, de lehet, még ma beindul, lehet csak két hét múlva.

2011. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem értem ,hogy egy problémamentes terhességben miért kell kézzel elkezdeni a tágítást. Ezért barnázol és ez fájt. Legalább elmagyarázhatta volna a remek doktornő. Két lehetőség van, vagy beindul a szülés a mai vagy holnapi napon vagy nem. Nekem problémás volt a terhességem, kórházi bentfekvős voltam, már nagyon várta mindenki a baba egészsége miatt, hogy megszülessen, kétszer tágítottak kézzel, barnáztam és véreztem mindkétszer, voltak alvadt vérdarabkák is (ezt azért írom, hogy még ez is normális, megkérdeztem), de a baba nem akart kijönni. Aztán muszáj volt szegénynek, mert burkot repesztett egy doki, aki megunta, hogy még mindig engem lát a folyosón.
2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. hét betöltése után piszkálta meg kicsit a dokim a méhszájamat. Ez volt hétfőn délután. Szerdán éjfélkor indult be a szülésem. De a vizsgálat után barnás folyásom volt még este is, meg egy kis darab is kijött a nyákdugóból.
2011. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ! Tehát ez a tágítás!Nem szeretnék több ilyet :-(! Remélem beindul rá legalább valami, mert nagy babára saccolják, de eddig zárva vagyok.
2011. aug. 16. 14:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg felháborítonak találom, hogy úgy kezelnek minket, mint egy fadarabot! A baba belőlünk van, aggódunk, és mégsem mondanak semmit! Vagy, ha igen neki áll latinul magyarázni, amiből semmit sem értek!Elhiszem, hogy neki mindegy mit csinál a másikkal, de ez az én testem!
2011. aug. 16. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van, és első babánál, ha amúgy minden ok, akkor tök felesleges 38 hetesen beleavatkozni a dolgokba, mert ha még nem akar kijönni, de ettől megindul a szülés, akkor egy hosszú, nehéz szülésed is lehet, akár a vége császár.

Na nem rémísztgeni akarlak, biztos nem így lesz.

Engem akkor kezdett elígy piszkálni a doki, amikor elmúltam már 40 hetes. De nem jött be neki, ez sem indította be a szülést.

2011. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!