Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is csalódás a császár?

Másnak is csalódás a császár?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nagyon szomorú vagyok, hogy nem természetes úton jött világra a baba, hanem császárral, és én ezt nagyon nehezen tudom megemészteni. Tulajdonképpen nem mondhatom azt, hogy megszültem őt, hanem csak világra jött. Tudom nem kéne ezzel foglalkoznom, de ha ilyen témájú dolgot hallok vagy hallok a tv-ben vagy bárhol, mindig szomorú leszek tőle. Ti hogy vagytok vele?
2013. ápr. 3. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hüvelyi úton szültem 4200-vel a lányom,de én is mondtam hogy vágjanak inkább mert majdnem letelt már a 24 óra a magzatvíz elfolyása után. De végül nem lett! Sztem ne emészd magad ezen,biztos megvolt az oka hogy császáros lettél és a lényeg hogy egészséges babád lett!!! És te szülted,mindegy hogy! Megszenvedtél érte,mert sztem a császár sem piskóta!!! :)
2013. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is csalódásként éltem meg!nem vagyunk ettől kevesebbek mert ugyan úgy megszenvedünk mi császárosok is,és talán még nekünk rosszabb is azt hiszem mert sok mindenkinek olyan súlyos probléma adódik hogy életek múlnak a császáron :( pedig tudom muszáj volt mert komplikáció adódot és örülünk hogy túl éltük.de valahol a szívem mélyén ha lesz még kisbabánk, mindent megakarnék tenni hogy most talán összejöjjön,mert ez a természetes és tudni akarom milyen érzés!!
2013. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!