Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon mennyi lehet még hátra?...

Vajon mennyi lehet még hátra? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel arra ébredtem, hogy fáj a hasam ill. a derekam!!Hasmenés is követte a dolgokat...azóta is egyfolytában fáj a hasam meg a derekam(és a nyákdugó is távozott az éjjel).Meddig tarthat ez?ez már a szülés jele?
2009. szept. 19. 16:12
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi...:(mármint a fájások megvannak, hasmenés dettó...de a manó még mindig nem szándékozik kibújni!!:(na de fel a fejjel...éjszaka még bármit rejthet!!:)
2009. szept. 19. 21:15
 12/32 anonim ***** válasza:
Eljön hamarosan a te napod. Már annyira sok nem lehet hátra. :) Kitartás!
2009. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok, akinek már szintén elment a nyákdugója. Éjszaka azt hittem indulhatunk a kórházba, volt 2 elég erős görcsöm egymás után, de aztán abbamaradt, ezek szerint ez is csak jósló volt. Pedig jó lett volna túlleni rajta:) Kíváncsi vagyok, kinél meddig várnak a manócskák:)

37 hetes

2009. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Jah! Lemaradt, hogy milyen volt az éjszakád???? Esetleg már babázol???:)
2009. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Éjjel is egyfolytában görcsöltem...:), most is azóta folyamatosan...kiváncsi leszek meddig húzom még!:)bár holnap mennem kell fél 2re NSTre, ugyhogy szerintem ha addig nem lesz meg a babó, úgy is bennt fognak tartani...:)várom már hogy a kezemben tarthassam a pici fiam!!:)
2009. szept. 20. 11:23
 16/32 A kérdező kommentje:
jah és amit történik vmi jelentkezem!!:)addig nektek is kitartás!!:)
2009. szept. 20. 11:24
 17/32 anonim ***** válasza:

Jajj, úgy izgulok!!! Remélem már bent tartanak! :D

Szép szülést, ha addig "nem beszélnénk"!

2009. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)és ígérem bármi van elöbb -utóbb itt jelentkezem!!:)És neked is szép szülést!!!:)
2009. szept. 20. 13:03
 19/32 A kérdező kommentje:
Ha ez így folytatódik akkor lassan irány a kórház!!kezdenek sűrűsödni a fájások, és egyre erősebbek!!7-10 percesek kb.!!szerintem várok még egy kicsit aztán ha megközelítik az 5 percet akkor asszem bemegyünk a kórházba!!asszem kezdek picit félni..:)
2009. szept. 20. 17:57
 20/32 anonim ***** válasza:
mire olvasom talán már meg is van a pici, de azért drukkolok neked nagyon! Sok sok sok babázást könnyű szülést kívánok!
2009. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!