Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon mennyi lehet még hátra?...

Vajon mennyi lehet még hátra? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel arra ébredtem, hogy fáj a hasam ill. a derekam!!Hasmenés is követte a dolgokat...azóta is egyfolytában fáj a hasam meg a derekam(és a nyákdugó is távozott az éjjel).Meddig tarthat ez?ez már a szülés jele?
2009. szept. 19. 16:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Keszulj mar nincs sok hatra :-)! Ugyanezekkel a tunetekkel keltem 4 honapja egy szep napon...este szultem!
2009. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok. kb 1 hete minden nap érzem, amiket írtál. Igaz hasmenésem nincs, de legalább már naponta tudok wc-zni, eddig csak hetente kb.2x ment. A nyákdugóm még meg van, de nem tudom te hogy vagy vele, én érzem, hogy hamarosan szülni fogok. Főleg, hogy a hasam is nagyon lent van.

Könnyű szülést és sok boldogságot! :)

2009. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!Készülődök...pontosabban a cuccaim már össze vannak készítve mert igen csak úgy érzem talán éjjel lesz valami:)

Én eddig nem voltam így, jóslóim voltak de azok kicsit sem hasonlítottak ehhez..:)

Kedves első válaszoló!!!neked elfolyt a magzatvized?

2009. szept. 19. 16:38
 4/32 anonim ***** válasza:
szerintem is a hasmenés már egyértelműen azt jelzi, hogy a finisben vagy! a víz nem feltétlenül megy el, nekem három újjnnyi tágulásnál repeszteni kellett, de nem is éreztem, szóval, ha rád is ez vár ne aggódj!
2009. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Elso vagyok:nem folyt el csak mar a korhazban.Fel 7re ertunk be es pontban 8kor folyt el(robbant ki) a magzatviz.Na onnantol kezdett igazan fajni ... 01.40re lett meg a fiam :-)
2009. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak ezek a tüneteim de anyákdugóm még megvan és a hétföi vizsgálaton is zárt volt a méhszáj.Aztmondják a hasmnés a szülés jele de a terhességem idején többször ment a hasam szal nembiztos h annak a jele a nyákdugó már valószinübb!könnyü szülést kívánok!36h km
2009. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nekem is elment már a nyákdugóm, azóta fájdogál a hasam és derekam, az utóbbi 2 napban erősödtek a jóslóim, de még egyben vagyunk. Amúgy 37 hetes vagyok, és 4 hete ez van, akkor ment el a nyákdugóm:) Hasmenésem az ugyan nincs, de pár napja, napi 2-3x megyek nagyvécére. Én már nem tudom, mi jelzi a szülés közeledtét, de már én sem bánnám, ha nem kellene sokáig így nyűglődni.

Mindenkinek, könnyű és gyors szülést kívánok:) És persze magamnak is:)

2009. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!Már várom nagyon, hogy a kezemben tarthassam a kisfiam!!:)de azért tartok is egy picit(szüléstől), mert első baba!!:)ígérem jelentkezek ha történik vmi!!addig is pihizek, mert a fürcsizés után sem enyhültek a fájások!!!egyébként 38+3 napos vagyok..:)
2009. szept. 19. 17:28
 9/32 A kérdező kommentje:
jah, és aki még egyben van annak könnyű szülést kívánok!!:)
2009. szept. 19. 17:29
 10/32 anonim ***** válasza:
Pihenj és várjuk a fejleményeket! :)
2009. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!