Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz utána...

Ha elfolyik a magzatvíz utána jönnek a fájások? És ha csak szivárog honnan ismerem fel hogy ez nem csak pisi?

Figyelt kérdés
40. hétben járok első terhességem vasárnapra vagyunk ki írva. 2 hete ment a nyákdugom azóta minden este feszít a baba rúg. Azt mondták ha a héten nem szülünk meg jövő hét szerdán meginditják a szülést
2013. márc. 22. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű... van akinek utána nincsenek fájásai.. de a nagykönyv szerint igen víz elfolyik, fájások, tolófájások... csak hát mindenki más.. van akinek meg nem folyik el a víz.. csak jön a fájás..

Próbáld ki a zsepis módszert, ha úgy érzed, hogy csepeg valami vagy szivárog... beraksz egy zsebkendőt a bugyidba és 10 perc múlva nézd meg, hogy átázott-e, ha igen akkor magzatvíz szivárog!!

2013. márc. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a magzatvíznek nincs pisiszaga és nem is tudod megállítani. A pisit ugye vissza tudod tartani, a magzatvizet nem. És a magzatvíz jóval több is, én eláztattam egy nagy Tena betétet, két nadrágot meg egy törölközőt, mire beértünk, pedig csak felül volt megrepedve a burok.
2013. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elfolyt a magzatvíz, de utána nem jöttek a fájások, úgyhogy oxitocint kötöttek be, ez megindította a fájásokat, de még ez sem segített abban, hogy táguljak. Úgyhogy nekem fél nap után császár lett sajnos. De mint tudjuk mindenkinél máshogy alakul.

Amúgy mikor elfolyt a magzatvíz, akkor az elején csak csurgott, és nem lehetett megállítani, nálam egyértelmű volt, hogy ez nem pisi. Olyan kontrollálhatatlan csordogálás volt.

2013. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem folyt el a magzatvíz. Jöttek a fájások, egyre gyakrabban, aztán a kórházban repesztettek burkot, mikor már órák óta fájásaim voltak (a Lányomnál 2-3 percesek, a Fiamnál 8 percesek). Egyáltalán nem törvényszerű, hogy előbb elfolyik a magzatvíz. Sőt, azt hiszem a nők kisebb száalékánál indul csak így a szülés.
2013. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!