Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést akarnak indítanni...

Szülést akarnak indítanni pénteken. Írnátok nekem valamit ami biztos hogy megindítanná a szülést?

Figyelt kérdés
A szex,az sem jön be,a fürdés sem,lépcsőzés sem.Nagyon elvagyok keseredve,mert 33 hetessen azt mondták korraszülött lessz a babám,most meg nem akkar előbújni.Ennyit az orvosi véleményről.Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 10. 14:45
 1/9 A kérdező kommentje:
41 hetes leszek hétvégén.
2008. jún. 10. 14:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy homeopátiás koktél receptje:

[link]


Javasoltam már itt valakinek, de megijedt tőle. Szerintem nem rosszabb, mint amikor egy kórházi ágyon kényelmetlenkedve órákig kapod az oxytocint és az egész folyamatot a doki diktálja. Itt legalább te döntöd el, mikor kezded, az első órákat még otthon töltheted, és a fájások ritmusa, erősödése is közelebb áll a spontán szüléshez. Én a második gyereket homeós segítséggel szültem, pár óra alatt, 36 évesen. Az első indított szülés volt, császár lett a vége. A koktélt akkor még nem ismertem, sajnos...

2008. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egésznapos vásárlás jött be. Gyakorlatilag reggel 9-tól du 4-ig mászkáltunk (autóvásárlás volt terítéken a trónörökös tiszteletére) és 1/2 5-kor elkezdett folyni a vizem.

Egy kimerítő séta talán neked is beindíthatja.

Boldog születésnapot!

9hetes kismami

2008. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél talpon amennyit csak tudsz. Szerintem is a sok sétálás elősegítheti.
2008. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó a homeopátiás koktél, amit itt előttem ajánlottak, nekem a szülésznőm ajánlotta, és már most is szedek homeopátiás szereket. Egyébként még a guggolás jöhet be. Ne izgulj, sikerülni fog, szorítunk neked!
2008. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma egész délelőtt sétáltam,meg itthon is főztem takarítottam.De én már nem tudom mit csináljak.Hol lehet venni a koktélhoz való dolgokat?De szerintem 2 nap alatt már nem segít sokat az sem.
2008. jún. 10. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nemrégen mesélte anyósom,hogy neki sem akart megindulni a szülés és azt tanácsolta neki a doki,hogy ne egyen semmit.Ezt megtette,és 12 órán belül megvolt a baba!Könnyű szülést kívánok
2008. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Homeós bogyókat a gyógyszertárak árulnak, de nem mindegyik, úgyhogy egy-két telefont eressz meg előtte, hogy van-e náluk.
2008. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is visszatartáson voltam 29 hetesen, és aztán még 2X, és már túlhordtam 3 napja.

Pedig 39 hetesen költöztünk, előtte egy hetet pakoltam, most azóta pakolok, könyves dobozokat cipelek, rakom ki, takarítok, boltba megyek, városban intézkedek, szexelünk, meleg fürdőt veszek, lépcsőzőgépet használok, de semmi...

Most én is leírom a homeos koktélt, holnap megyek úgyis gyógyszertárba, vajúdáshoz bogyóért, esküszöm kipróbálom..

Sok sikert neked is:-)

2008. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!