Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor ha műkörmöm van...

Mi van akkor ha műkörmöm van és szülök vagy császároznak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi
2008. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van.Nem túl hosszú és nem is hegyes.Szülés után is marad,mert ezt szoktam meg az elmúlt években.Ha nem lenne,úgy érezném nincs vége az újjamnak.Én csak még rövidebbre vetetem és ennyi.Nem fogjuk megsérteni vele a picit,hisz teljesen természetes,hogy van.Ha ki van lakkozva,akkor le kell mosni legalább egyet.Én franciára hagyom és tényleg rövidre.
2008. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a műköröm csak altatásnál "gond", amikor az ujjadra húznak valami érzékelőt:S
2008. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mukormos anyukanak! ha elore tudod hogy csaszar erdemes levetetni a festeket a koromrol ha nem te mindenfelekeppen lefogjak a mutobe mosni rolad! nekem sajat kormom van en is szep akartam lenni kifestettem mikor viviyen nem akart kijonni bevittek a mutobbe es ott lemostak a kormomet hogy steril legyek!
2008. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!